Home Tag "foto se bashku"

Çiljeta konfirmon romancën me Albanin, për herë të parë foto së bashku

0
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha, prej kohësh janë në një lidhje së bashku. Në fakt që pasi në media u zbuluan gjurmën e para të lidhjes mes tyre, ata vendosën që ta mbajnë marrëdhënien jashtë vëmendjes së publikut. Asnjëherë nuk e konfirmuam tamam atë çfarë ndodhte mes tyre të paktën deri […]

Mozzik luan me të bijën, buzëqeshja e saj do t’ua zbukurojë ditën

0
Mozzik dhe Loredana prej gati dy muajsh janë vënë në qendër të vëmendjes për shkak të deklaratës së bujshme të këngëtares për ndarje nga reperi. Ata të dy kanë një vajzë së bashku që aktualisht jeton me të ëmën e cila poston vazhdimisht foto e video të ndryshme me vogëlushen. Këtë herë ka qenë Mozzik […]