Home Tag "getinjo"

Getinjo feston 28-vjetorin, Mozzik i bën dedikimin e veçantë

0
Reperi i njohur Getinjo, feston ditën e sotme 28-vjetorin e tij të lindjes. Pikërisht në këtë ditë të veçantë, midis shumë urimeve nga ndjekësit, ka qenë edhe vëllai i tij Mozzik i cili i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla. “Urime ditëlindja vëllai im i vetmi dhe i vërteti. Zoti na dhëntë shëndet e sukses […]

Mozzik ndalohet nga policia, vëllai i tij zbulon çfarë ka ndodhur

0
Mozzik është një nga reperët më të njohur në vend, i cili numëron dhjetra hite mjaft të njohura për publikun shqiptar. Prej kohësh Mozzik është bërë baba i një vajze dhe së bashku me partneren e tij Loredanën, janë kthyer ndër çiftet më të komentuara të showbizzit. Tashmë çifti së bashku me vajzën e tyre […]

Getinjo filmohet në momente intime me një femër

0
Reperi Getinjo edhe pse hermetik sa i takon jetës private, sërisht tërheq vëmendje herë pas here. Ai është parë shpesh në shoqërinë e vajzave për të cilat është aluduar se janë romanca të reja, por asnjeherë nuk janë konfirmuar.. Kursë ditën e sotme në Instastoryn e tij ai ka postuar një video ku shihet duke i përkëdhelur shpinën […]

Getinjo çmend femrat. Fansja i bën emrin tatuazh në vend delikat

0
Reperi i famshëm shqiptar, Getinjo, ka bërë publikun për vete me projekt e reja muzikore dhe stilin e veçant. Getinjo ka shumë fansa jo vetëm shqiptarë, por çmenduria që një vajzë ka bërë për këngëtarin, i kalon limitet. Në një video që Getinjo ka hedhur në profilin e tij, shihet një vajzë nga Rusia, e cila […]

Në hall Getinjo. Nuk ka më kë të festojë Shën Valentinin

0
Reperi Getinjo nuk është duke kaluar edhe aq kohë të mirë në këtë ditë të të dashuruarëve. Madje ai ka zgjedhur që të bejë shaka përmes profilit të tij në Instagram. Se që është single këtë gjë e dimë shumë mirë, por këtë gjë e konfirmoi edhe sot me anë të fotos që postoi. Në […]