Home Tag "getinjo"

Me flokët gërsheta, Getinjo ndryshon look dhe nuk njihet

0
Reperi Getinjo që prej periudhës së karantinës ka vendosur që ti lëjë flokët e gjata dhe tashmë pasi i janë rritur mjaftueshëm ka vendosur ti bëjë me modelin më interesant. Ai i ka bërë flokët gërsheta të vogla dhe mbrapa i ka lidhur të gjitha gërshetat bashkë. Getinjo duket shumë ndryshe me lookun e ri […]

Mozzik përjeton momente të vështira, i ati pëson sulm në zemër

0
Mozzik dhe Getinjo kanë përjetuar një moment të vështirë, pasi i ati i tyre i është nënshtruar një ndërhyrjeje urgjente në zemër. Ka qenë vetë Mozzik që ka postuar në instagram një foto së bashkë me vëllain pranë të atit në spital. Falë ndërhyrjes së mjekëve i ati ka mundur të dalë me sukses me […]

Çfarë po ndodh me Getinjon… reperi zhduket krejt papritur

0
Reperi Getinjo, vëllai i Mozzik ka vendosur krejt papritur që të qëndrojë larg rrjeteve sociale. Ai ka fshirë të gjitha fotot nga instagram ku numëron një numër të lartë ndjekësish. Nëse shohim instagramin e tij nuk gjejnë asnjë foto përveç asaj të profilit dhe foton e një luani në Highlights. Përmes një statusi në story […]

Getinjo në një lidhje? Këngëtari na prezanton me vajzën seksi

0
Në ndryshim nga vëllai i tij Mozzik, Getinjo është më i tërhequr ndaj publikimit të jetës private në rrjetet sociale. Atë nuk e kemi parë asnjëherë të bëjë publike diçka nga jeta e tij private e madje nuk e dimë nëse është në një lidhje apo single pasi në instagramin e tij të zënë sytë […]

Getinjo feston 28-vjetorin, Mozzik i bën dedikimin e veçantë

0
Reperi i njohur Getinjo, feston ditën e sotme 28-vjetorin e tij të lindjes. Pikërisht në këtë ditë të veçantë, midis shumë urimeve nga ndjekësit, ka qenë edhe vëllai i tij Mozzik i cili i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla. “Urime ditëlindja vëllai im i vetmi dhe i vërteti. Zoti na dhëntë shëndet e sukses […]