Home Tag "Gjendet shishja e grabitur"

Gjendet shishja e grabitur e Vodkës 1.3 mln dollarë

0
Shishja më e kushtueshme e vodkës në botë, e vjedhur të martën nga një lokal, u gjet e boshatisur në një zonë ndërtimi në Kopenhagen. Shishja kushton 1.3 milion dollarë, përbëhet nga ar dhe argjent dhe ka një kapak të dekoruar me diamante. Ajo i ishte dhënë me qira një lokali në kryeqytetin danez, i […]