Home Tag "gjoksi seksi"

Vildane Zenelit i shpërthejnë sytjenat nga gjoksi saj seksi

0
Tashmë ekspozimi i formave trupore nuk paraqet rëndësi për të. Modelës së njohur shqiptare Vildane Zenelit i është bërë përditshmëri dhe rutinë kjo punë. Ajo në Instagram nuk rresht së ekspozuari hiret e saj trupore. Rreth 400 mijë ndjekës kanë mundësi që t’i shohin asaj gjoksin dhe të pasmet bombastike. Së fundi ajo ka publikuar […]

E veshur në të kuqe Albana Osmani vë në pah gjoksin e saj seksi

0
Shumica e moderatoreve shqiptare mundohen të mbajnë veten në maksimum, duke u kujdesur edhe për detajet më të vogla në trupin e tyre. Prezantuesja Albana Osmani është një ndër ato të cilat me shumë vullnet arrin të mbajë veten dhe të dal bukur para syrit të publikut. Ajo me paraqitjet e saj elegante ka arritur […]