Home Tag "imitimi"

Zëri imiton fjalët e Elitës, kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
Që prej konfirmimit të rasteve të para më Coronavirus edhe në Kosovë, të gjithë njerëzit filluan t’ju nënshtrohet masave shtrënguese duke u vetëizoluar. Kështu ka vepruar edhe Elita të cilën e shohim të postojë herë pas herë video shumë të veçanta të të birit Zërit. Vogëlushi tashmë është rritur dhe ka filluar të belbëzojë fjalët […]

Zëri një imitues perfekt, kjo video ku përsërit çfarë i mëson i ati, do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
Elita dhe Gjiko kanë vendosur ta festojnë Shën Valentinin në qytetin e dashurinë në Verona. Ata kanë mbërritur aty që ditën e djeshme së bashku me vogëlushin Zëri ndërsa po eksplorojnë qytetin. Reperi ka shpërndarë disa video duke shëtitur rrugëve të Veronës së bashku me vogëlushin i cili shikon gjithë habi. Por ajo që na […]