Home Tag "Instagram"

Marina Vjollca na mahnit sa herë që poston foto

0
Marina Vjollca kohët e fundit nuk e kemi vënë re të jetë shumë aktive në Instagram por ama sa herë që ajo poston foto na mahnitën me natyrën e saj unike të të pozuarit.   Ka postuar një video në instastory e veshur me një bluzë lejla dhe mund të themi që shkëlqen.   Link: https://www.instagram.com/marina_vjollca/ […]

Zbulohet ëndrra në sirtar e Andrra Destanit

0
Andrra është shumë e zënë këtë periudhë me bisnesin e ri të fustaneve të nuseve dhe mbrëmjeve „Andrra Couture“. Ajo ka kaluar disa ditë relaksuese me pushime nën shoqërinë e burrit të saj Sinanit. Tani për të dy ka filluar fluski i punës, Sinani në dasma dhe koncerte e ndërsa Andrra në sallonin e saj […]

Jul Deda kapet mat duke vjedhur…

0
Juli Deda është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale. Së fundmi ka postuar një foto të tij në instagram duke mbledhur fiq lart një pemë. Me qese në dorë Juli si gjithmonë nuk ka dashur që ti shpëtojë ky moment dhe ka shkrepur një foto dhe më pas e ka postuar në instagram. Në […]

Vedati stupcave me dhimbje ka uruar Shën Valentinin

0
Dita e Shën Valentinit ka ka shkuar „mirë“ për të gjithë. Një gjë e “keqe” i ka ndodhur mikut të ngushtë të Vedat Bajramit i njohur në publik si “Sheqa” dhe “Liki”. Ata për ditën e të dashuruarve nuk kanë bërë ndonjë gjë interesante. Mes humorit dhe të qeshurave Vedati flet trillime gjatë kohës kur […]

Dua Lipa shpërthen në lot kur pa…

0
Sharmi, muzika, romanca, dhe çmenduria e kanë përcjellur atë gjatë gjithë karrierës së saj. E re në moshë, por i ka shijuar të gjitha ato gjëra për të cilat ka nevojë. Ylli botëror Dua Lipa ka arritur që për një kohë shumë të shkurtër të fitojë zemrat e shumë njerëzve të cilët i dhurojnë asaj […]

Agnesa Vuthaj e bukur si dielli

0
Tashmë termi bukuri e mban emrin e saj. Dita ditës ajo po bëhet më e bukur dhe elegante.  Në profilin e saj në instagram ajo herë pas here na impresionon me fotografitë e saj të bukura. Në fotografinë e fundit ajo është dukur shumë bukur, madje bukurinë e saj ja vlen ta krahasosh me bukurinë […]

Kush po ia zë diellin reperit 2po2

0
Reperi 2po2 është një ndër reperët më të përfolur në mediat rozë. Stili i tij paksa i “egër” e karakterizonë atë, diçka që tek reperët e tjerë e kemi parë më pak. Së fundmi Besnik Canolli i njohur si 2po2 ka publikuar një foto në instagram. “Re T’zeza Po Dojn Me M’a Nxon Dillin”,  ishin […]

Gold AG lë muzikën për boksin?

0
Arian Agushi i njohur në publik si Gold AG, që një kohë të gjatë është duke ushtruar trupin e tij në palestër. Ai përmes fotove të ndryshme në Instagram tregon muskujt e formuar të tij. Së fundmi reperi shqiptar ka publikuar një video përmes së cilit shihet duke ushtruar boks. Duket e qudtishme por si […]