Home Tag "Instagram"

Vedati stupcave me dhimbje ka uruar Shën Valentinin

0
Dita e Shën Valentinit ka ka shkuar „mirë“ për të gjithë. Një gjë e “keqe” i ka ndodhur mikut të ngushtë të Vedat Bajramit i njohur në publik si “Sheqa” dhe “Liki”. Ata për ditën e të dashuruarve nuk kanë bërë ndonjë gjë interesante. Mes humorit dhe të qeshurave Vedati flet trillime gjatë kohës kur […]

Dua Lipa shpërthen në lot kur pa…

0
Sharmi, muzika, romanca, dhe çmenduria e kanë përcjellur atë gjatë gjithë karrierës së saj. E re në moshë, por i ka shijuar të gjitha ato gjëra për të cilat ka nevojë. Ylli botëror Dua Lipa ka arritur që për një kohë shumë të shkurtër të fitojë zemrat e shumë njerëzve të cilët i dhurojnë asaj […]

Agnesa Vuthaj e bukur si dielli

0
Tashmë termi bukuri e mban emrin e saj. Dita ditës ajo po bëhet më e bukur dhe elegante.  Në profilin e saj në instagram ajo herë pas here na impresionon me fotografitë e saj të bukura. Në fotografinë e fundit ajo është dukur shumë bukur, madje bukurinë e saj ja vlen ta krahasosh me bukurinë […]

Kush po ia zë diellin reperit 2po2

0
Reperi 2po2 është një ndër reperët më të përfolur në mediat rozë. Stili i tij paksa i “egër” e karakterizonë atë, diçka që tek reperët e tjerë e kemi parë më pak. Së fundmi Besnik Canolli i njohur si 2po2 ka publikuar një foto në instagram. “Re T’zeza Po Dojn Me M’a Nxon Dillin”,  ishin […]

Gold AG lë muzikën për boksin?

0
Arian Agushi i njohur në publik si Gold AG, që një kohë të gjatë është duke ushtruar trupin e tij në palestër. Ai përmes fotove të ndryshme në Instagram tregon muskujt e formuar të tij. Së fundmi reperi shqiptar ka publikuar një video përmes së cilit shihet duke ushtruar boks. Duket e qudtishme por si […]

Adelina iu dhuron puthje ndjekësve të saj

0
Adelina Berisha si duket i ka dhënë vetes pak kohë të lirë. Ajo në instastory ka shpërndarë një fotografi të cilën e ka bërë me anë të rrjeti social “snapchat”. Ajo ka zgjedhur një filtër shumë të bukur për të bërë këtë foto. Me një grim të thjeshtë dhe me flokë të lidhur pas, ajo […]

Mozzik: Nuk e vras mendjen për këtë punë, Zoti e di…

0
Është një ndër reperët më të përfolur nga mediat rozë. Madje së fundmi ky ka qenë një ndër protagonistët kryesorë në titujt e lajmeve. Bëhet fjalë për Mozzik i cili përveç këngëve na sjell gjithmonë edhe stilin e tij të veshjes. Edhe pse reper Mozzik ka një lloj shprehie të vishet në mënyrë elegante, me […]