Home Tag "iva tico"

“Vishesh si çun mami!” Iva Tiço habit deputetin

0
Ka habitur me përgjigjen gazetarja Iva Tiço e pyetur në “Top Show”, nëse i pëlqente veshja e deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji. Tiço u shpreh se tani Salianji e ka përmirësuar veshjen qëkur është bërë deputet. Por sërish ajo e ka kritikuar për jelekun që ka veshur poshtë xhaketës: “Vishesh si çun mami, këto […]

Iva Tiço shton dozën e ushqimit kur ka shumë punë

0
Redaktorja Iva Tiço para pak mintush me anë të një postimi në profilin e saj zyrtar na informon që është në një periudhë të ngarkuar me punë. Por ç’farë bën ajo kur është kaq e ngarkuar?! Iva është ulur ne një tavolinë dhe para saj ka 20 byrekë të ndarë në katër qese. Mos vallë […]