Home Tag "jennifer"

Jennifer Lopez nxjerr në shitje rezidencën e saj për shumën e majme

0
Jennifer Lopez nxorri rezidencën e saj në shitje për 42.5 milion dollarë të kompletuar me një amfiteatër në natyrë për koncerte në shtëpi Pavarësisht planeve për të rinovuar, Jennifer Lopez ka vendosur ta shesë pronën e saj. Dhe nëse je i gatshëm të shpenzosh 42.5 milionë dollarë, mund të jetosh ashtu si dikur J. Lo. […]

Jennifer Lopez shqetëson ndjekësit, çfarë po ndodh me të

0
Jennifer Lopez së fundmi ka shqetësuar ndjekësit. Këngëtarja ka vendosur një foto profili të zezë. Dhe në momentin që klikon në emrin e saj  postimet nuk shfaqen. Artistët e kanë kthyer në trend këtë veprim kur duan të promovojnë ndonjë projekt muzikor. Me siguri dhe Jennifer Lopez ka të njejtat arsye pse shfaqet në këtë […]

Kush e bëri hapin e parë për rikthim, Jennifer Lopez e zbulon

0
Jennifer Lopez tregon se si Ben Affleck hodhi hapin e parë drejt historisë së tyre të rindezur të dashurisë. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck më në fund u martuan pasi rindërtuan marrëdhënien e tyre nga fillimi i viteve 2000. Ata u martuan më herët në vitin 2022 në një ceremoni sekrete në Las Vegas me […]

Jennifer Lopez hedh poshtë dyshimet për ndarjen nga Ben Affleck

0
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë një nga historitë më të zhurmshme të dashurisë që mund të kemi parë në mediat rozë. Pak ditë më parë qarkulluan disa thashetheme se dyshja mund të jenë ndarë. Shkak për këto dyshime u bë një pozë e Ben pa unazën e martesës. Jennifer ka thyer heshtjen me një […]