Home Tag "keisi"

Është fejuar! Keisi ngre dyshimet me postimin e fundit

0
Keisi është kthyer në një emër super të komentuar në titujt rozë për shkak të lidhjes që dikur kishte me Stresin. Prej kohësh dyshja i kanë dhënë fund romancës së tyre duke i lënë hapsirë njëri-tjetrit për një jetë të re. Në çdo dalje të tyre ata nuk ngurrojnë të tregojnë se ruajnë shumë respekt […]

Keisi flet për raportin special me të ëmën

0
Keisi ka qenë e ftuar në ‘Why Not’ ku ka folur për raportin e veçantë me të atin dhe të ëmën. Këngëtaren gjithmonë jemi mësuar ta shikojmë me një raport special me të atin Sabianin por së fundmi Keisi ka treguar se po kaq special ka raportin dhe me të ëmën. “Marrëdhënia me mamin është […]

Sabiani feston ditëlindjen, Keisi i bën urimin special

0
Sabiani dhe Keisi gjithmonë kanë spikatur me raportin e tyre të veçantë si babë e bijë. Sabiani sot feston ditëlindjen dhe padiskutim urimin më të veçantë e ka marrë nga e bija Keisi. Krahas një postimi të këndshëm Keisi shkruan: ‘Gënzuar ditëlindjen! Gjysma ime ne u rritëm bashkë më mësove si të flas, si të […]

A do të ketë diçka me Keisin, Kristi reagon pas daljes

0
Kristi në daljen e fundit për ‘Shqipëria Live’ është ngacmuar për ngjarjet më të zhurmshme brenda shtëpisë vip. Kristi zbuloi se personat e parë që takoi ishin Olta dhe e ëma. Sigurisht në këtë dalje të tij të parë nuk kanë munguar dhe pyetjet për raportin me Keisin që tentoi brenda shtëpisë vip. A mund […]

‘Hodhët vrer mbi emrin tim’, Keisi Medini reagon ashpër

0
Keisi Medini ka reaguar me një mesazh të fortë për të gjithë ndjekësit dhe personat që hodhën baltë mbi emrin e saj gjatë qëndrimit në Big Brother Vip. Këngëtarja ka qenë jo pak e komentuar për historitë e saj të dashurisë në shtpinë vip. Njohja me Kristin dhe hyrja e Lorencit bëri që emri i […]