Home Tag "#kiaratito"

Diola Dosti sqaron deklaratën e saj për romancën Luiz-Kiara

0
Diola Dosti është një nga figurat e njohura për publikun shqiptar. Pas eksperiencës në “Big Brother VIP” çdo deklaratë e saj tërheq vëmendjen e mediave rozë. E ftuar në emisionin “E diell” ajo ka sqaruar një deklaratë që ka dhënë për çiftin Luiz-Kiara. Ajo ka sqaruar se nuk ka dyshuar ndonjëherë në dashurinë e tyre, […]

Luizi takohet me gjyshin e Kiara Titos, pamjet bëhen virale

0
Ky edicion i dytë e “Big Brother VIP” ishte në një fenomen televiziv, ku banorët e tij u kthyen në personazhët më të ndjekur dhe komentuar. Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli u bë shumë shpejt një figurë shumë e dashur për shqiptarët. Edhe pas përfundimit të eksperiencës së tij në formatin e njohur, kurioziteti i […]

“Është arrogante”, Antoneta Koçi nuk e kursen aspak Kiarën

0
Antoneta Koçi u bë e njohur për publikun shqiptar me pjesëmarrjen e saj në emisionin e dashurisë “Përputhen”. Edhe pas përfundimit të asaj eksperience Antoneta nuk iu nda ekranit duke u shfaqur herë pas here nëpër emisione të ndryshme. Ajo ka qënë gjithashtu edhe pjesë e formatit të njohur “Big Brother VIP”. Së fundmi e […]

“Me ty do merret gjyqi” thellohet situata Kiara-Tea-Zhaklin Lekatari

0
Mbrëmja e sotme në “Post Big Brother VIP” janë diskutuar shumë çështje lidhur me ish-banorët e këtij edicioni të BBV. Në studio nuk kanë munguar as akuzat, kryesisht nga Zhankin Lekatari dhe Tea Trifoni ndaj Kiarës dhe familjarëve të kësaj të fundit. Edhe më parë ato kanë deklaruar se famiiljarët e moderatores i kanë kërcënuar, […]