Home Tag "koncert"

Noizy hidhet mbi turmën në koncert, kjo video do t’ju lejë pa mend

0
Reperi Noizy është një prej këngëtarëve më të preferuarve të fansave dhe kjo duket qartë në çdo këngë që ai publikon apo në çdo koncert ku merr pjesë. Këngët e tij për një kohë fare të shkurtër arrijnë rekorde klikimesh, ndërsa në koncertet e tij ka një numër pafund fansash që e ndjekin në live. […]

E zhveshur në koncert, këngëtarja huton fansat me performancën hot

0
Këngëtarja Melinda Ademi është e njohur për shfaqjet e saj të guximshme në koncerte, ku zakonisht e shohim në përformanca të nxehta dhe provokuese. Këtë herë ajo shfaqet me recipeta të zeza dhe një palë të brendshme po në ngjyrë të zezë duke kërcyer në mes të skenës, ndërsa shfaqet tejet provokuese. Performanca dhe veshja […]

Sekretet e Bebe Rexhës – Çfarë bën para se të dalë në skenë?

0
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, na tregon se çfarë bën zakonisht para se të dalë në skenë. Përmes një foto mjaft origjinale në Instagram, Bebe shfaqet e ulur në një tualet, duke na treguar se para daljes në skenë, kryen nevojat fiziologjike ose lan dhëmbët. Mesa duket këto rituale janë rutina e këngëtares […]

Luana Vjollca i vë flakën Ferizajt

0
Një sukses i vërtetë ka rezultuar performanca e Luanës në Ferizaj, ku ka performuar hitet e saj mbrëmjen e djeshme. Të shumtë kanë qënë fansat që e kanë komplimentuar si për performancën ashtu edhe per lukun e saj. Ndërsa nga pamjet e publikuara në Instagramin personal të bukuroshes, duket qartë atmosfera e zjarrtë që u […]

Fjolla i kundërvihet portaleve – Çfarë e irritoi bukuroshen

0
Fjolla Morina është një ndër këngëtaret të cilat shpreh dhe vepron në mënyrë sesi ndihet por në shumicën e rasteve kjo lirshmëri dhe natyralitet që ajo ka merret në formën negative. Të jesh pjesë e botës së showbizit të gjithë e kemi të ditur që çdo personazh duhet të kurohet dhe të jetë gjithmonë on […]

“Ia dolëm babo” Keisi jep lajmin e mirë

0
Marrëdhënia e Keisit dhe Sabianit është kaq e veçantë dhe për këtë Keisi ndihet shumë me fat që ka një baba të tillë krah ç’do vendimi të saj. Së fundmi Keisin e shikojmë më shumë të përfshirë në botën e televizionit, ka publikuar një këngë në bashkëpunim me Seldin dhe kemi zbuluar që ka edhe […]