Home Tag "krize"

Pete Davidson dhe Madelyn Cline në krizë pas një viti lidhje

0
Pete Davidson dhe Madelyn Cline thuhet se janë ndarë pas një romance të stuhishme që zgjati më pak se një vit. Çifti, i cili filloi lidhjen në shtator 2023. Davidson dhe Cline filluan të takoheshin me thashethemet shtatorin e kaluar, të cilat u konfirmuan në tetor, kur ata bënë një festë të dytë të Saturday […]

Nuk do të ketë dasmë! Romanca e vajzës së Eminem në krizë

0
Në shkurt,vajza e Eminem, Hayley Jade Scott Mathers, foli pak kohë më parë për martesën. Në daljen e tyre të fundit çifti janë parë të distancuar dhe duket se nuk do të ketë dasmë. Ajo filloi të takohej me të dashurin e saj Evan McClintock në vitin 2016, e që nga ai vit, çifti e […]

Flitet për dhunë, martesa e Britney Spears me Sam Asghari në krizë

0
Martesa e Britney Spears me Sam Asghari në ‘telashe të thella’ mes pretendimeve për dhunë. TMZ po prodhon një dokument të Spears që do të transmetohet të hënën, dhe burime të shumta pretenduan për median se martesa e çiftit është në “telashe të thella” dhe se këngëtarja 41-vjeçare thuhet se është përplasur fizikisht me bashkëshortin […]

Lidhja e Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez në krizë, ja çfarë i ngriti dyshimet

0
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez ‘janë në krizë’. Sipas shtypit, historia mes të dyve do të lëkundet për arsye të ndryshme, duke përfshirë një arratisje të pretenduar të futbollistit për shkak të karrierës. Historia e dashurisë me Cristiano Ronaldon dhe Georgina Rodriguez thuhet se “po kalon një krizë të thellë”. Një influencues venezuelian pretendon se […]

Amazon në krizë, shkurton 18000 vende pune

0
Amazon planifikon të shkurtojë më shumë se 18,000 vende pune, numri më i madh në historinë e firmës, pasi lufton për të ulur kostot. Gjigandi online i cili punëson 1.5 milionë njerëz në mbarë botën, nuk tha se cilat vende do të preknin shkurtimet e vendeve të punës, por tha se ato do të përfshinin […]

Tjetër krizë në çift! Melisa Lleshi dhe Andi marrin vendimin e fortë

0
Melisa dhe Andi janë një nga çiftet që kanë mbijetuar më shumë pas daljes nga Për’Puthen. Ata kanë pasur disa herë krizë në çift e c ila është reflektuar dhe në rrjete sociale. Së fundmi  dyshja po përjetojnë një tjetër krizë ku kanë fshirë të gjitha fotot dhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Mbetet për tu […]