Home Tag "kylie jenner"

Ditëlindja e çmendur e Kylie Jenner, pamjet nga jahti luksoz

0
Kylie Jenner ka festuar 22 vjetorin e saj në një jaht luksos në Capri të italisë. Disa pamje nga festa e çmendur e ditëlindjes i ka publikuar vetë  në Insta story menjëherë pas mesnatës. Jenner ka qënë vetë organizatorja e mbrëmjes dhe duhet thënë se organizimi ishte perfekt. Festa ka mbledhur miq dhe familjarë të […]

Kylie Jenner nis pushimet, pozon tërësisht nudo

0
Modelja e njohur me famë botërore, Kylie Jenner ka nisur pushimet së fundmi. E ndjekur nga 140 milionë njerëz në rrjetin sociale Instagram, Kylie vazhdimisht publikon foto, ku ekspozon format e saj trupore, por edhe produktet e saj të biznesit. Së fundmi, 21-vjeçarja ka pozuar krejtësisht nud, ndërkohë që në kokë ka vendosur një kapele […]

Kylie Jenner i kthehet zakonit të vjetër. Zbulon këmbët e saj seksi

0
Pas lindjes së vajzës së saj Stormi, si duket Kylie Jenner është kthjelluar paksa. Ajo tanimë ka filluar të jetë aktive në rrjetin social Instagram. Para disa orëve ajo ka publikuar një foto shumë tërheqëse. Përballë një pasqyre Kylie ka vënë në pah këmbët e saj seksi dhe të zbuluara. Dita e Valentinit e ka […]