Home Tag "#lajmerotik"

Seks çdo ditë? Njihuni me disavantazhet dhe këshillat e dobishme

0
Ekziston një presion i vazhdueshëm nga partneri për t’u angazhuar më shumë seks. Por a duhet të përfshiheni në aktivitet seksual çdo ditë? Qëndroni me ne për të mësuar gjithçka që duhet të dini për këtë çështje. Plus, ne do t’ju tregojmë për 8 disavantazhet tronditëse të të bërit seks çdo ditë këtu. A është […]

Seks për herë të parë, zbuloni këshillat e specialistëve

0
RELAX! Gjëja e parë dhe më e rëndësishme që duhet të bëni përpara se të bëni seks për herë të parë është të relaksoheni! Bëni një dush të nxehtë dhe përdorni një xhel dushi me aromë, pini pak çaj ose ndonjë gjë që do t’ju bëjë të qetësoheni. Ju nuk duhet ta bëni këtë nëse […]

Disa arsye pse meshkujt ‘shkrihen’ pas seksit oral

0
1.Ndjesitë e këndshme. 2. Pa shqetësime shtesë. 3.Fantazitë seksuale. 4. “Seks pa detyrim”. 5. Ndjesia e një prishje më eksituese. 6. I pëlqen dominimi. 7. Aftësia për t’u akorduar ose për t’u çlodhur Linku: https://teliahelp.com/en/why-men-love-oral-sex-top-7-reasons.html Burimi i fotos: freepik.com

Zbuloni çfarë pëlqeni në shtat sipas shenjës suaj të zodiakut

0
Dashi Ju pëlqen që seksi të jetë i thjeshtë dhe i saktë. Nuk ka asgjë të keqe me bazat! Por, ndonjëherë pasionet tuaja marrin kontrollin dhe dëshira juaj për të qenë më të mirët në të gjitha fushat e jetës vjen mes çarçafëve. Kjo mund t’ju shtyjë të provoni gjëra jashtë repertorit tuaj të zakonshëm, […]

Meshkuj, provoni këto teknika për të kontrolluar vetë ejakulimin e parakohshëm

0
Masturboni përpara seksit. Përdorni një prezervativ më të trashë. Merrni frymë thellë gjatë seksit. Vini në përdorim teknikën start-stop. Mos harroni ushtrime për dyshemenë e legenit gjatë aktit. Realizoni pozicione që ulin ndjeshmërinë tuaj Provoni disa devijime mendore. Linku: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/health-fitness/photo-stories/6-tips-to-control-premature-ejaculation-on-your-own/photostory/63462299.cms Burimi i fotos: freepik.com