Home Tag "ledioni"

Pusho! Ledion Liço revoltohet me Romeo Veshajn

0
Ledion Liço revoltohet gjatë moderimit të spektaklit. Shkak është bërë ndërhyrja e Romeos me opinione dhe kur pyeten banorët e tjerë. Ledioni me tone të ashpra i është drejtuar Romeos: Pusho, mbylle gojën një herë se e ke tepruar. Romeo ka vijuar dhe për të disatën herë Ledioni i është lutur që të mos e […]

Në 5 vjetorin e martesës, Sara e vlerëson kështu Ledionin si partner

0
Sara dhe Ledioni dhe pse janë dy nga emrat më të komentuar të showbizit për jetën profesionale ata jetën private mundohen ta lënë më në hije. Pavarësisht dëshirës për tu treguar sa më hermetik Sara herë pas here nuk i shpëton tundimit për të ndarë detaje me ndjekësit. Sot çifti festojnë 5 vjetorin e martesës. […]

Ndryshime të mëdha! Ledion Liço rikthehet si drejtor në Top Channel

0
Ledioni prej kohësh i ka munguar ekranit dhe ndryshimet e fundit në Top e rikthejnë ndryshe. Pas dorheqjes së Ben Blushit vendin e tij do ta marrë Ledioni. Bordo ka konfirmuar lajmin ku në mbledhjen e fundit është vendosur se Ledion Liço do të jetë drejtori i televizionit informativ “Top News” dhe “Top Albania Radios”. […]

Së shpejti një familje e madhe, Sara tregon detaje mbi lajmin e ëmbël

0
Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër për herë të tretë. I pari që ndau lajmin e ëmbël ishte Ledioni. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale me partnerin Sara shkruan: ‘Këta dy fëmijë do të kenë së shpejti tre fëmije të tyre’. Ledioni  zbuloi dëshirën për një vajzë megjithatë detaje të tilla ende nuk janë […]

Po rikthehet Ledioni…, me një detaj të vetëm Lori zbuloi kaq shumë

0
Pas një periudhe të gjatë pushimi, duket se Ledion Liço do të rikthehet sërish, këtë herë si producent. Lajmin e dha Lori me një foto të Ledionit në prapaskenë ndërsa është duke përgatitur diçka. “Zoti producent është gati”, shkruan ajo krahas fotos duke i bërë tag Ledionit, por pa specifikuar se për çfarë bëhet fjalë. […]