Home Tag "ledri"

Sara dhe Ledri marrin vendimin e papritur pak para lindjes së vajzës

0
Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen shumë shpejt prindër të një vajze. Ata të dy sapo organizuan një baby shoëer perfekt, ndërsa Ledri pritet të sjellë një surprizë duke i dedikuar të bijës një këngë. Por duket se ata të dy pak para lindjes së vajzës kanë marrë një vendim të rëndësishëm duke […]

Të zhveshur në një foto artistike, Ledri dhe Sara sjellin portretin unik

0
Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen shumë shpejt prindër të një vajze. Ata të dy organizuan një baby shoëer shumë të veçantë mes miqve dhe familjarëve ku ishte menduar për të gjitha detajet. Ndërkohë Ledri ka zbuluar gjithashtu edhe një surprizë përgatitur enkas për të bijën. Ai ka vendosur ti dedikojë asaj një […]

“Kung Fu mama”, Ledri habit fansat me foton e pazakontë të Sarës

0
Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen shumë shpejt prindër të një vajze. Sara është gati në muajt e fundit të shtatëzanisë e megjithatë nuk heq dorë nga aventurat në natyrë. Ajo dhe Ledri kanë vendosur të bëjnë një shëtitje në natyrë. Sara edhe pse shtatëzanë ka treguar se di të jetë një tip […]

Ledri i bën të papriturën Sarës, nuk do ta besoni si i kthehet e ëma

0
Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë vënë së fundmi në qendër të vëmendjes, sidomos pas konfirmimit se Sara është shtatëzanë në pritje të një vajze. Sara është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas herë foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Por këtë herë është Ledri që ka postuar […]