Home Tag "Loredana"

Shifër marramendëse për një palë vathë, Loredana nuk kursehet aspak

0
Këngëtarja Loredana është dalluar gjithmonë për stilin e saj unik ku mbizëtorojnë veshjet sportive thuajse në çdo dalje të saj. Megjithatë nuk mungojnë rastet kur shfaqet me një stil disi më klasik, ku e shohim të përdorë gjithashtu aksesorë mjaft të veçantë. Faqja “What they Wearin” ka treguar se vetëm një palë vathë të Loredanës […]

Ndryshon papritur look, Loredana nuk njihet me pamjen e re

0
Atë e kemi parë gjithmonë bionde dhe shumë rrallë eksperimenton me ngjyrën e flokëve. Megjithatë kjo nuk do të thotë se ngjyrat e tjera të flokëve nuk i shkojnë. Këtë sapo e vërtetoi me një foto shumë të veçantë ku shfaqet me flokët e gjatë në ngjyrë të kuqe. Edhe pse duket ndryshe nga sa […]

Loredana shtatëzanë.., fotot e fundit të këngëtares ngjallin dyshime

0
Këngëtarja Loredana ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes pas dyshimeve për një rikthim të saj me Mozzik. Ata janë kapur disa herë nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe sipas gjasave mund të jenë rikthyer sërish bashkë, edhe pse asnjë prej tyre nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë. Ndërkaq fansat e këngëtares […]

U kap mat duke darkuar me Loredanën, reagon për herë të parë Mozzik

0
Reperi Mozzik dhe Loredana janë vënë sërish në qendër të vëmendjes. Këtë herë ata janë riparë sërish nën shoqërinë e njëri tjetrit teksa po darkonin në një restorant në Prishtinë, ndërsa më herët duke bërë shopping në Gjermani. Por pavarësisht se janë kapur disa herë nën shoqërinë e njëri tjetrit asnjë prej tyre nuk ka […]