Home Tag "lori hoxha"

Këto janë bjondet dhe brunet më seksi të Showbizit

0
E keni menduar ndonjëherë se cila prej bjondeve apo bruneve në showbiz janë femrat me seksi. Nëse nuk e kishit vënë re ndonjëherë në këtë aspekt atëherë më poshtë do të gjeni disa nga femrat bjonde dhe brune me seksi në Shqipëri.   Me bikini, me fustane apo me çfarëdo veshje këto super seksi ndriçojnë. […]

Shifra marramendëse, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës

0
Blogerja Lori Hoxha është një nga trashëgimtaret e “Top Medias”, e cila shpesh herë bie në sy për veshjet e saj të shtrenjta. Ajo është një nga vajzat shqiptare më të ndjekura në Instagram dhe njihet tashmë për jetën luksoze që bën. Megjithatë së fundmi, fansat janë habitur disi për shkak të çmimit, marramendës që […]

Lori “heq” dorë nga fotot me bikini dhe ka një arsye

0
Blogerja e njohur Lori Hoxha është një nga vajzat më të përfolura të shobizzit shqiptar. Ajo është një nga vajzat shqiptare më të ndjekura në Instagram dhe njihet tashmë për jetën luksoze që bën. Lori vazhdimisht publikon foto ku shfaqet shumë trendi dhe me mjaft stil. Ndëkohë së fundmi ka habitur ndjekësit, ndërkohë që ka […]