Home Tag "“Love Magazine”"

Seksi dhe sensuale, Paris Hilton ekspozohet për “Love Magazine”

0
Trashëgimtarja milionere e hoteleve Hilton e pati suksesin më të madh në vitin 2006, por edhe pas shumë vitesh mbetet joshëse. Modelja e njohur, Paris Hilton, gjithmonë shfaqet provokuese. Bukuroshja e cila ka qenë edhe këngëtare edhe modele, ka shfaqur linjat e saj. 36-vjeçarja e fejuar së fundmi, ka treguar bukurinë e saj edhe një […]