Home Tag "lucia caruso"

Këngëtarja e njohur bie nga ndërtesa dhe vdes

0
Bëhet fjalë për Lucia Caruso, një artiste hitesh, e cila është ndarë nga jeta si pasojë e rrëzimit nga një ndërtesë. Këngëtarja 34-vjçare ishte e martuar dhe nënë e tre fëmijëve. Ajo ka humbur jetën sapo ambulanca ka mbërritur në spital, si pasojë e plagëve të marra. Dëshmitarët në vendin e ngjarjes kanë dëgjuar çfarë […]