Home Tag "majk"

Majk publikon videot më të bukura të kohës që kalon me Roanin

0
Majk po shijon sukseset e pafundme këtë periudhë, të klipeve që ka publikuar që janë pëlqyer shumë nga publiku por edhe të koncerteve që po mban këtë sezon. Megjithatë edhe pse super i ngarkuar me punë ai herë pas here gjen kohë të kalojë momente lumturie me djalin e tij, Roanin. Disa video të publikuara […]

Çfarë i ndodhi Majk në xhirimet e klipit “Malena”

0
Para 1 muaj e gjysëm Majk dhe Geti kanë publikuar super hitin e verës me titull “Malena”. Siç çdo këngë e tyre edhe Malena rezultoi një super sukses dhe super bashkëpunim midis tyre. Ka kaluar 1 muaj e pak nga dita e publikimit dhe klipi ka arritur gati 10 milion klikime në YouTube. Publiku shikon […]

Majk rrëfen historinë më të vështirë në jetën e tij

0
Rreperi i suksesshm është duke shijuar periudhën e verës të mbushur me koncerte dhe në udhëtime kudo, gjithashtu edhe sukseset e këngëve të tij të publikuar këtë sezon të cilat u kthyen në hite menjëherë sapo janë publikuar.   Edhe pse artistët duken gjithmonë ne foto, video dhe klipe sikur e kanë vënë jetën në […]

“Kënga që e përshkruan deri në pikën e fundit?” Majk zbulon titullin

0
Ai numëron një sërë hitesh në tregun muzikor shqiptar. Fjala është për Majk, që rradhitet mes reperëve më të suksesshëm shqiptar. Vetëm vitet e fundit ai ka fituar një famë shumë të madhe dhe ka arritur që të mbledhë një numër të madh ndjekësisht në profilin e tij në Instagram. Gjatë një bisedimi “pyetje-përgjigje”, me ndjekësit […]

Majk dhe Majlinda morën vendimin për djalin? Zbulohet e vërteta

0
Djali i reperit të njohur Majk dhe Majlinda Zekës vogëlushi Roan, prej kohësh tashmë ishte pjesë e rrjeteve sociale. Madje mamaja e vogëlushit Roan, krijoi edhe një Instagram me emrin “BabyRoan”, ku ishin fotot e vogëlushit, ndërkohë që adresa u mbyll. Por kjo gjë nuk duket se është bërë nga vullneti i prindërve, pasi adresa […]

Djalit të Majk i ndodh e papritura, por edhe këngëtari merr një vendim

0
Djali i reperit të njohur Majk dhe Majlinda Zekës vogëlushi Roan, prej kohësh tashmë ishte pjesë e rrjeteve sociale. Madje mamaja e vogëlushit Roan, krijoi edhe një Instagram me emrin “BabyRoan”, ku ishin fotot e vogëlushit. Por siç duket adresa e vogëlushit Roan në rrjetet sociale është mbyllur, pasi nëse kërkon faqen e tij del […]

“BabaStars” surprizojnë publikun, publikojnë këngën më të re

0
Pas suksesit të këngës “Amante” reperi Getoar Selimi është rikthyer fuqishëm me një projekt të ri muzikore në bashkëpunim me Onat dhe Majk. “BabaStars”, sapo kanë publikuar këngën “Vamos”, e cila do të jetë padyshim hiti më i dëgjuar i kiësaj vere. Teksti është shkruar nga vetë reperët dhe videoklipi është xhiruar nga “Imagine Films”. […]

Djali i Majk është rritur, mamaja e tij bëhet nostalgjike

0
Djali i reperit të njohur Majk dhe Majlinda Zekës tashmë është rritur, ndërkohë që mamaja e tij është bërë nostalgjike. Majlinda ka vendosur që të publikojë disa foto të vjetra të Roan, ku shkruan: “Je rritur shumë shpejt”. Në një foto Roan duket shumë i vogël dhe i buzëqeshur, ndërsa në një foto tjetër Roan […]