Home Tag "makina"

Franceska reagon për herë të parë pas aksidentit, ja çfarë ndodhi

0
Ish banorja e Big Brother Albania Françeska Jaçe u përfshi gjatë ditës së djeshme në një aksident automobilistik. Makina e saj është përmbysur në mes të rrugës, por fatmirësisht përveç dëmeve materiale, nuk kishte asnjë problem tjetër për Françeskën e cila është në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Ajo ka publikuar një video teksa ndodhet […]

Almeda merr dhuratën e shtrenjtë nga Tolga, ja çfarë ka menduar aktori

0
Almeda dhe Tolgahan janë një prej çifteve më të përfolura në mediat turke. Ata i shohim gjithnjë e më të dashuruar me njëri tjetrin dhe tashmë që janë bërë prindër të një djali postojnë vazhdimisht foto dhe video shumë të këndshme familjare. Ndërkohë aktori është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes këtë herë për […]