Home Tag "Marina Vjollcës"

Surpriza e veçantë e Getit për ditëlindjen e Marinës

0
Dita e djeshme qe ditëlindja e Marina Vjollcës dhe bashkë me Getoarin, patën një mbrëmje shumë romantike. Geti një burrë shumë romantik kur bëhet fjalë për një vajze aq të bukur dhe seksi sa bashkëshortja e tij. Reperi ka publikuar edhe dis video e foto mjaft interesante, por pa treguar shumë nga festa e vërtetë. Link: https://www.instagram.com/ghettogeasy/ Burimi […]

“Asnjëherë nuk je e veshur plotësisht nëse të mungon…” Ja çfarë nuk duhet harruar sipas Marina Vjollcës

0
Njihet si një ndër femrat më të kompletuara të ekranit dhe si një ndër më të sukseshmet në qarkullim. Së fundmi bukuroshja Marina Vjollca ka publikuar një foto ku shfaqet më në formë se kurrë dhe mjaft e buzëqeshur. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Asnjëherë nuk je e veshur plotësisht nëse të mungon buzëqeshja,” Si do të […]