Home Tag "marina"

Marina u kthye në ekran, por ja çfarë thotë Geti pas spektaklit

0
Marina Vjollca u rishfaq sërish në ekran pas 2 vitesh mungesë me spektaklin “Klanifornia Show”. Moderatorja këtë herë ka marrë përsipër drejtimin e një spektakli humori në të cilin aktorët e “Duplex”, rikthehen sërish në skenë, këtë herë me një koncept të ri. Spektakli nisi të shtunën dhe pati një shikueshmëri rekord nga fansa e […]

Zbulohen detaje nga “Klanifornia Show”, ja çfarë do të ndodhë mbrëmjen e sotme

0
Mbrëmja e së shtunës do të kthejë në ekran Marina Vjollcën. Spektakli “Klanifornia Show”, pritet të nisë mbrëmjen e sotme dhe organizatorët kanë premtuar një sërë surprizash. Moderatori Turjan Hysko na ka zbuluar një pjesë të skenografisë e cila do të mirëpresë moderatoren dhe gjithë aktorët që do të interpretojnë në skenë. Skena është krejtësisht […]

“Nuk keni parë gjë akoma”, Marina sjell një tjetër promo të spektaklit, zbulohen detajet surprizuese

0
“Klanifornia show”, është spektakli që do të rikthejë në ekran Marina Vjollcën, pas dy vitesh mungesë. Moderatorja do të drejtojë një spektakël që do të ketë pjesë të saj humorin, batutat dhe spektaklin. Ajo ka postuar së fundmi një tjetër promo të emisionit ndërsa shfaqen me radhë aktorët që do të jenë pjesë e spektaklit. […]

A është dakord Geti me emisionin e Marinës, ja se çfarë bëri ai

0
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u përfolën në media për një krizë në marrëdhënien e tyre. Burim i këtyre thashethemeve mendohej se u bë dëshira e saj për tu rikthyer sërish në ekran, por çifti hodhi poshtë gjithçka, duke u shfaqur më të dashuruar se kurrë. Madje Geti ka edhe një mesazh për spektaklin që […]