Home Tag "marina"

Aktorët e Klanifornia “serenatë” Marinës, zëri operistik i Olsit do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
Marina Vjollca ka nisur nga puna për sezonin e ri të “Klanifornia”, spektaklit të humorit që çdo të shtunë sjell batuta, argëtim dhe muzik tek publiku. Moderatoren e shohim në ambjetet e Klanit së bashku me gjithë aktorët e spektaklit, ndërsa na sjellin herë pas herë momente humoristike nga provat. Këtë herë është Marina e […]

Marina vjen me surpriza në sezonin e ardhshëm, ja kur nis spektakli…

0
Marina Vjollca përfundoi sezonin e parë të “Klanifornia Show”, një spektakël humori i cili përcolli humor dhe të qeshura pafund gjatë sezonit të parë duke u përmbyllur me finalet e 31 dhjetorit. Por tashmë është zbuluar se kur do të nisë sezoni i ri dhe në fakt është më shpejt nga ç’pritej. “Klanifornia” do të […]

Marina nuk do të çohet nga krevati.. epo s’ka faj është shumë ftohtë

0
Moderatorja simpatike Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku kohët e fundit e shohim të postojë vazhdimisht foto e video sidomos nga spektakli që drejton “Klanifornia Show”. Ajo çfarë kemi vënë re tek moderatorja është fakti që i ka shumë qejf macet. Herë pas here ajo poston video e foto të ndryshme me […]