Home Tag "me"

Janë vërtet të lidhur?! Ja si tallet Albi Nako me Alba Hoxhën

0
Koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha, pa e konfirmuar ende nëse janë çift ose jo janë kthyer në dyshen më të komentuar të showbizz-it. Shpesh kemi parë foto që na kanë lënë mjaft dyshime, apo dhe komente të bëra ndaj njëri-tjetrit. Por, duket se Albi ka vendosur të “tallet” pak me balerinën. Së fundmi […]

Detaji i fotos së Drini Zeqos me Dua Lipën do iu shkrijë së qeshuri

0
Mbrëmjen e djeshme në Romë u mbajt një koncert në nder të heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeut. Mbledhur në këtë event qenë emrat më të njohur si Inva Mula, Dua Lipa, Reme Lahaj, Genc Tukiçi, Kledi Kadiu, Olen Çezari, Elhaida Dani, Lorik Cana, Eno Peci dhe Erza Muqolli, artistët që kanë bërë krenarë shqiptarët në […]

Ngatërron Alba Hoxhën me Arbana Osmanin, shihni gafën e Monika Lubonjës

0
Këtë sezon televiziv aktorja e njohur Monika Lubonja është bërë pjesë e spektaklit “Dance with me”. Teksa priste në prapaskenë për të performuar, Monika ka pozuar së bashku me balerinën Alba Hoxha, foto të cilën më pas e ka publikuar në profilin e saj në Instagram. Por aktorja ka bërë një gafë, pasi ka ngatërruar Alba […]

Bashkohet Majku me Majlindën? Fotoja flet qartë

0
Këngëtari i njohur Majk është përfolur vazhdimisht jo vetëm për angazhimet e tij profesionale, por sidomos për jetën private. Një ndër lidhjet e tij më të mediatizuara është ajo me bukuroshen nga Prishtina, Majlinda Zekën me të cilën ka edhe një djalë. Ndonëse ishin pak vite në lidhje, çifti u bekuan me dhuratën më të madhe nga […]

“Çfarë ju japin për të ngrënë në Shqipëri?” Italianët çuditen nga foto e Ermal Metës me Rita Orën

0
Në koncertin që Rita mbajti në Verona nuk kishte si të mungonte dhe Ermal Meta. Ai ka postuar një foto me Rita Orën me mbishkrimin “Shqiptarë”. Të menjëhershme kanë qenë reagimet e fansave  pasi janë të mrekulluar për faktin që janë gjithmonë të bashkuar dhe tregojnë unitet. Ndër komentet pozitive spikat njëri prej tyre ku shkruan: “Nga Eurovizioni, […]

Çfarë po kurdisin Bes Kallaku me Alban Skënderajn?

0
Alban Skënderaj e ka konfirmuar veten si një ndër këngëtarët më të dashur për publikun, sidomos pas koncertit madhështor që të u shtri në tre netë në Pallatin e Kongreseve. Ai është fotografuar në shoqërine e aktorit komik Bes Kallakut dhe Dj Oltit. Nga një treshe e tillë vetë gjera të mira dalin në dritë. Thjeshtë duhet të presim. Me […]

Po vjen projekti i ri i Çiljetës me OTR

0
Mes bashkëpunimeve të Çiljetës me Noizyn është edhe hiti “Gangsta love”. Ky projekt mbeti në mendjen e të gjithëve pasi xhirimet e tij ngjanin me ato të një filmi të mirëfilltë. Edhe pse ka kaluar kohë, Çili është bërë nostalgjike për këtë këngë dhe ka menduar të sjellë vazhdimin e saj. Këtë e ka zbuluar ajo vetë […]

Fjolla Morina nis pushimet me vogëlushen e saj – Foto në plazh

0
Fjolla Morina tashmë që edhe vogëlushja e saj është rritur, ka gjetur kohën që të kalojë disa ditë të këndshme, nën rrezet e diellit. Ajo ka realizuar shumë foto gjatë këtyre ditëve dhe i ka ndarë këto momente të bukura me fansat e saj. Alayah qënka një vogëlushe shumë e bukur me flokët e verdha […]