Home Tag "meda"

Portreti më i bukur familjar, Meda na prezanton me gjithë familjen

0
Meda është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun. Këngët dhe bashkëpunimet me artistë të njohur të muzikës kanë rezultuar gjithnjë një sukses i vërtetë dhe shumë shpejt janë kthyer në hite. Por përveç karrierës së suksesshme në muzikë, Meda ka gjithashtu edhe një familje shumë të bukur të cilën na e ka prezantuar përmes […]

Super duet, Sinani dhe Meda bashkë për suksesin e radhës

0
Dy emrat më të njohur të muzikës shqiptare do të bëhen bashkë në një mega duet i cili pritet të publikohet shumë shpejt. Këngëtari Meda dhe Sinan Vllasaliu do të prezantojnë shumë shpejt përpara publikut dhe fansave të muzikës së tyre një këngë të re. Duke pasur parasysh natyrën e dy këngëtarëve dhe zërat e […]

Meda publikon foton e rrallë

0
Këngëtari i mirënjohur Meda është duke shijuar suksesin e hiteve të albumit 2019 që ka publikuar këtë verë. Të gjithë këngët e tij vetëm në pak ditë thyejnë rekorde klikimesh në YouTube dhe Meda kështu dëshmon gjithmonë e më shumë sesa i dashur është për publikun. Duke mos lënë pas edhe familjen, Meda gjithashtu është […]