Home Tag "mengjes"

Tayna na përshëndet nga shtrati me një femër, nuk do ta besoni me kë është zgjuar ajo

0
Reperja kosovare Tayna ndodhet së fundmi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku po kombinon pushimet me punë. Ajo është parë të pushojë për disa ditë në një prej ishujve më të famshëm, ndërsa aktualisht është në Kaliforni ku po angazhohet me disa projekte të reja. Këngëtarja ka postuar një foto në instastory ndërsa përshëndet nga shtrati […]

Me këmbët e ngritura lart, ky është zgjimi i pazakontë i Klaudia Pepës

0
Balerina e njohur Klaudia Pepa është një nga ermrat e artistëve që ka arritur sukses të jashtëzakonshëm dhe përtej kufijve shqiptar. Gjithashtu balerina e njohur është dhe shumë aktive në rrjetet sociale, ku gjendet më parë ndjekësve të saj me anë të postimeve të herëpashershme. Së fundmi Klaudia ka habitur ndjekësit me një postim, ku […]

Kjo foto e vajzës së Zaiminës do iu ëmbëlsojë ditën

0
Zaimina ka vendosur që të na ëmbëlsojë ditën sot me disa foto të saj dhe Khloes. Zaimina ka qënë duke bërë gati mëngjesin për vogëlushen e saj e cila qënka shumë kurioze dhe ka dashur të jetë pranë mamit dhe ta shikojë së çfarë po gatuan. Ju menduat që Zaimina është një mami seksi dhe […]

Mëngjesi më i bukur për Miriam Canin

0
Jasht është një ditë e zymtë, një ditë me shi por për Miriam Canin ka nisur një mëngjes shumë i ëmbël. I shoqëruar me bukuroshen e saj të vogël Ameli, Miriami na tregon edhe njëherë më shumë sesa mëngjese të bukura e shoqërojnë atë çdo ditë. Ameli është një dashuri dhe normalisht që nën shoqërinë […]

Ja si e nisin mëngjesin disa prej personazheve Vip

0
Jemi në periudhën më të nxehtë të sezonit dhe shumica janë drejtuar nëpër bregdete të ndryshme për të kaluar këto ditë vere. Kur je me pushime mëngjesi nis herët. Edhe për këto personazhe Vip mëngjesi i sotëm ka nisur shumë herët. Në këtë mënyrë ka nisur dita për ta, disa në bregdet e të tjerë […]

Bleona me synime gjigande për jetën e saj

0
Prej disa vitesh Bleona është vendosur  në Amerikë dhe sukseset e saj brenda dhe jashtë vendit asnjëherë nuk kanë pasur të ndalur. Bleona Qereti gjithmonë ka mundur t’ia dal vetëm me forcat e saj dhe pikërisht ky shkak e ka bërë atë më të fortë dhe më të dashur në sy të publikut. Përmes fotografive të […]

Kampionia Geta Beqa seksi që në mëngjes

0
Pas një jave të lodhshme kampionia botërore në “bodybuilding” Geta Beqa si duket ka gjetur në këtë ditë të shtunë të relaksojë veten e saj. Madje këtë nuk ka nguruar që ta tregojë edhe përmes instagramit. Që në mëngjes ajo ka zgjedhur të pozojë për ndjekësit e saj. E sapo dalur nga dushi, me një […]

Bebe Rexha zbulon pamjen e saj që në mëngjes

0
Instastory tashmë po iu mundëson njerëzve të hedhin çdo gjë në të, përfshirë këtu të gjitha lëvizjet që nga mëngjesi e deri në mbrëmje. Këtë mundësi nuk po e lë të ik as Bebe Rexha. Ajo është shumë aktive në instastory dhe po thuajse çdo gjë që bën e hedh në të. Ajo momentalish ndodhet […]

Zbulohet qyteti që ka bërë për vete Bleonën

0
Bleona është ajo që ia plotëson vetes të gjitha dëshirat që ka, madje ajo ka bërë gjërat që gjithmonë i ka ëndërruar. Ka shkuar në shumë vende por Bleona prapë ka një të preferuar. Qyteti i saj që ajo e don shumë është New Yorku. Këtë e ka treguar vetë këngëtarja e cila përmes një […]