Home Tag "Mevlani"

Dedikimi ndaj Ledjanës u zhduk, Mevlani bën trasformimin befasues

0
Ledjana dhe Mevlani mbeten një nga ish konkurrentët më të komentuar në mediat rozë. Të gjithë e kujtojmë momentin kur Mevlani bëri një këngë enkas për Ledjanën. Pas një sërë sherresh dhe zënkash Mevlani e ka fshirë këngën dhe nuk është mjaftuar me kaq. Ai ka vendosur ta trasformojë këngën në një version tjetër duke […]

Antonela dhe Ledjana ia punojnë Mevlanit me vendimin e fundit

0
Ledjana dhe Antonela mbeten ndër vajzat më të zhurmshme të sezonit të dytë të Për’Puthen. Mevlani ishte ai që i futi gocat në sherr dhe që nga ai moment ata nuk flasin më me njëra-tjetrën. Në daljen e saj të fundit Antonela u shpreh se mund të bëheshin shoqe dhe ndoshta mund ti japin një […]

Përballja Mevlan-Ledjana, dyshja reagojnë çuditshëm ndaj njëri-tjetrit

0
Për’Puthen Prime në çdo puntatë iu është dedikuar përballjeve me konkurrentët që kanë dalë apo tentuar të jenë çift në sezonet e kaluara. Së fundmi ndjekësit kanë kërkuar një përballje mes Mevlanit dhe Ledjanës. Në një intervistë për “Prive”,  ish-konkurrentja tha se do të ishte në Stamboll e më pas nuk i dihej, duke lënë të […]

Ndjekësit e pyesin për Mevlanin, Ledjana e injoron me përgjigjien

0
Ledjana dhe Mevlani prej kohësh janë distancuar plotësisht nga njëri-tjetri mirpo ndjekësit kanë akoma kuriozitet rreth tyre. Ledjana ka realizur një rubrikë pyetje-përgjigjie me ta. Pyetja që mori vëmendjen ishte ajo mbi Mevlin. A mendon më për të? ‘Unë nga mëngjesi deri në darkë e aktivizoj veten me punë dhe angazhime në mënyrë që të […]

Mevlani i shpreh dashurinë hapur, Antonela bën reagimin epik

0
Telenovela Antonela–Mevlan vijon dhe pse u bënë shumë kohë nga largimi i emisionit. Fama që fituan gjatë programit i ka bërë të jenë një nga dyshet më të zhurmshëm në mediat rozë dhe jo vetëm. Së fundmi Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’. Moderatorja i kërkoi të përfshinte Antonelën në në ‘kurrth’ […]

Pas ndarjes nga Ledjana, Mevlani fillon takimet jashtë me Antonelën

0
Mevlani dhe pse emisioni përfundoi mbetet një nga konkurrentët më të komentuar në mediat rozë. Pas njohjes që nuk funksionoi me Ledjanën, Mevlani ka vendosur të vijojë takimet jashtë me Antonelën. Së fundmi dyshja kanë ndarë disa foto ku po darkojnë së bashku me disa miq të tyre. Kujtojmë se Antomela ka pasur një pëlqim […]