Home Tag "mikela"

Mikela e zbulon përmes videos se si është marrëdhënia me Erionin

0
Mikela dhe Erioni mbeten një nga dyshet më të zhurmshme në rrjete sociale për shkak të krizave të shpeshta. Pak javë më parë dyshja u rikthyen së bashku. Erioni i kërkoi një mundësi tjetër në studion e Për’Puthen. Ndjekësit kërkojnë të dinë se çfarë po ndodh aktualisht me raportin e tyre. A flet me Erionin, […]

Pse iu kthye shoqërisë me Brunon, Mikela e tregon hapur

0
Mikela dhe Bruno në Për’Puthen patën një krisje të fortë mes tyre. Së fundmi dyshja duket se i kanë lënë hatërmbetjet e të shkuarës duke u bërë miq në rrjete sociale. Ndjekësit e kanë pyetur Mikelën për arsyen e rikthimit të miqësisë me Brunon. Aman pse e bëre Bruno prap follow se çfarë nuk ka […]

U tha se janë ndarë, Mikela dhe Erioni reagojnë nëpërmjet videos

0
Mikela dhe Erioni janë një nga dyshet më të komentuara në Për’Puthen. Romancën që filluan në program dyshja e kanë vazhduar dhe jashtë. Pak më parë ata u përfolën për një ndarje dhe shkak u bë mugesa e postimeve dhe heqja e fotove nga rrjetet sociale. Lajmet mbeten thjeshtë në kontekstin e thashethemeve pasi video […]