Home Tag "moshën"

Blogerja e njohur ndahet nga jeta në moshën 30-vjeçare

0
Vdes në moshën 30-vjeçare blogerja e njohur Jehane Thomas. Thomas vdiq tragjikisht dhe lajmi vjen pak ditë pasi ajo publikoi një video duke qarë dhe duke i treguar ndjekësve se kishte dhimbje të tmerrshme. Mamaja e dashur, e cila me prejardhje është nga Doncaster, la pas djemtë Isaac, trevjeç dhe Elijah, njëvjeç. Jehane për muaj […]