Home Tag "mozzik"

Ja se si Mozzik e tregon ç’baba i përkushtuar do jete

0
  Lajmi se këngëtarët Mozzik dhe Loredana janë në një pritje të ëmbël, ka bërë shumë bujë, por nuk kemi ende një konfirmim nga çifti. Së fundmi Mozzik ka publikuar në ‘Instastory’ një foto mjaft domethënëse ku tregon se do jetë një baba i përkushtuar. Në foto ai tregon sakrificën që bëjnë prindërit për fëmijët dhe […]

Në një foto seksi Loredana uron Mozzik në ditën e tij të lindjes

0
Loredana ka bërë me dije në një postim në Instagram që i dashuri i saj i zemrës Mozzik feston sot ditëlindjen. Ajo ka zgjedhur pikërisht foton e tyre më seksi dhe i ka bërë urimet më të përzemërta Mozzik. „Gëzuar ditëlindjen Mozzik, përveçse pjesës që je burri im ti gjithashtu në të njëjtën kohë je […]

Më romantik se kurrë Mozzik, bën publik dedikimin e ëmbël

0
Mozzik është i njohur për stilin e tij unik dhe tekstet e veçanta që bën, por reperi i njohur është i komentuar edhe për jetën e tij private. I lidhur prej kohësh me Loredana Zefi ose siç njihet ndryshe ‘Gangsterja’ dhe është një prej çifteve më të komentuar të shoëbizit shqiptarë. Ditën e sotme Loredana feston ditëlindjen […]

Loredana dhe Mozzik së shpejti prindër, publikojnë pamjet e ëmbla

0
Edhe pse ka kohë që qarkullon lajmi se Mozzik dhe Loredana Zefi do të bëhen prindër,  deri më tani nuk kemi pasur asnjë reagim publik ana e tyre. Së fundmi na ka tërhequr vëmendjen një postim i Loredanës në instastory. E dashura e Mozzik ka nxjerrë një boomerang me këpucët e një bebeje, duke na konfirmuar […]

Muzika e Mozzik, kolonë zanore në një set filmimesh erotike

0
Edhe pas largimit të tyre nga Youtube, pas prishjes së marrveshjes me kompaninë që bashkpunonin, këngët e Mozzik dhe Getinjos dëgjohen kudo. Më konkretisht fjala është për këngën ‘Cocaina’ e cila po përdoret si kolonë zanore në një set ku filmohen skena erotike, cilësuar për të rritur mbi 18 vjeç. ‘’ O bac edhe rusinkat po ngojn […]

Mozzik e konfirmon. Uron të dashurën për Shën Valentin. E quan…

0
U përfol e u përfol dhe që të dy në njëfarë mënyre arritën të mbajnë të “fshehur” lidhjen e tyre edhe pse mediat rozë nuk u ndalën së shkruari për të dy. Por në ditën e të dashuruarëve Mozzik shuan zërat dhe hedh poshtë për toke çdo dyshim. Ai në Instagram ka publikuar një fotografi, […]

Aksesori i preferuar i Mozzik – Ai e mban gjithmonë me vete

0
Mozzik është një ndër reperët që gëzon një jetë luksoze dhe shumë të shtrenjtë. Ai këtë gjë nuk heziton asnjëherë që ta shpërndajë edhe në botën virtuale. Përmes rrjetit social instagram, Mozzik tregon vazhdimisht blerjet e shtrenjëta që bën. Por ndoshta nuk iu ka rënë një gjë në sy. Ekziston diçka tek Mozzik që si […]

Mozzik: Nuk e vras mendjen për këtë punë, Zoti e di…

0
Është një ndër reperët më të përfolur nga mediat rozë. Madje së fundmi ky ka qenë një ndër protagonistët kryesorë në titujt e lajmeve. Bëhet fjalë për Mozzik i cili përveç këngëve na sjell gjithmonë edhe stilin e tij të veshjes. Edhe pse reper Mozzik ka një lloj shprehie të vishet në mënyrë elegante, me […]

Mozzik: Po e shijoj jetën si puding

0
Reperi Mozzik është duke kaluar kohë në Dusseldorf të Gjermanisë për shkak të angazhimeve që ka në këtë vend. Ai gjatë gjithë kohës është duke i njoftuar fansat e tij vendndodhjen në kohë reale. Mbështetur përballë një makine luksoze, Mozzik është veshur me veshje sportive me ngjyrë të gjelbërt. Por ajo se çfarë bie në […]

Mozzik bën një mik të ri. E gjeni dot kë?

0
Reperi i njohur Mozzik është i njohur për çmenduritë që bën brenda dhe jashtë skene. Me lëvizjet e tij kulminante ai tani ka krijuar stilin e veçantë të vallëzimit. Mozzik njihet edhe për shoqërinë që ka, ngaqë çdo herë publikon fotografi të ndryshme ku shihet ai përkrah miqëve. Por si duket Mozzikut nuk po i […]