Home Tag "mozzik"

Mozzik para famës, nuk do ta besoni si dukej reperi dikur

0
Reperi Mozzik ka arritur të korr shumë sukses në fushën e muzikës sidomos këto dy vitet e fundit. Shumë këngë të tij janë kthyer menjëherë në hite, duke sfiduar kështu shumë repera dhe këngëtarë të famshëm. Ai ka qenë gjithashtu në qendër të vëmendjes edhe lidhur me jetën e tij private sidomos pas ndarjes nga […]

Pas fjalëve të Loredanës, Mozzik bën dedikimin e pazakontë..

0
Reperi Mozzik është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes pas një fotoje ku shfaqet i kapur përdore me Kidën. Mjaftoi vetëm kaq që të lindnin thashethemet për një lidhje mes tyre, por që u hodhën poshtë nga vetë Kida një natë më parë e cila sqaroi se gjithçka ishte realizuar për këngën. Ndërkaq Mozzik […]

Të kombinuar njësoj, Kida dhe Mozzik sapo i vunë flakën instagramit

0
Reperi Mozzik është një prej personazheve qe është vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Fillimisht me ndarjen nga Loredana e më pas me deklaratat e tij për këngëtaren që kanë tërhequr vazhdimisht vëmendjen e medias. Tashmë ai ka vendosur të mos e hapë më atë temë dhe madje në një intervistë të pak kohëve më parë, […]