Home Tag "neymar"

Kush është “seksbomba” serbe që i mori mendjen Neymar

0
Për shkak të lidhjeve të tij me modele të njohura, braziliani, Neymar JR, shpesh herë ka marrë vëmendjen e mediave. Kujtojmë se ai bëri bujë të madhe kur u zbulua se ishte në një lidhje me modelen serbe, SorajaVucelic. Megjithëse serbja ishte një “bishë” e vërtetë lidhja me Neymar nuk ka zgjatur shumë pasi braziliani gjeti një dashuri të re në krahët e Bruna Marquezine. Soraja nga ana […]

Neymar befason me një dhuratë speciale futbollistin shqiptar

0
Jo çdo ditë ndodh që dikush të marrë një dhuratë nga ylli brazilian Neymar, ndaj ai është me të vërtetë me shumë fat. Braziliani është treguar shumë i sjellshëm me futbollistin shqiptar dhe I ka bërë një dhuratë special. Me siguri që Renato Arapi ndihet i privilegjuar. Ish-mbrojtësi i Skënderbeut dhe Partizanit, i cili prej 2 sezonesh luan në […]

Fundjavë e nxehtë e Neymar me modelen seksi në Brazil

0
Neymar duket se po i shfrytëzon në maksimum ndërprerjen dimërore të kampionatin francez dhe lejen e marrë nga PSG, teksa është fotografuar me të dashurën e tij modele Bruna Marquezine duke shijuar një ditë së bashku në një jaht luksoz. Ylli brazilian, i cili paguhet 600 mijë paund në javë, ka treguar afeksionin për partneren […]