Home Tag "Nita"

Nita hap Kutinë e Pandorës, përballje titanësh në nominim

0
Nita mbrëmjen e sotme është përballur me Kutinë e Pandorës. ‘Vëllai i Madh të jep mundësinë të takosh miken tënde të ngushtë që të pret në oborr,’- thuhej në zarfin e bardhë. Në zarfin e zi është dënim për pjesën tjetër të banorëve. Dy çifte do të dërgohen në televotim. Publiku do të zgjedhë çiftin […]

Shokë apo diçka më shumë, Nita dhe Shpati flasin për raportin e tyre

0
Nita dhe Shpati gjatë kësaj jave kanë qenë në fokusin e shtëpisë vip. Njohja që ata kanë pasur dikurë ku kanë shkëmbyer një puthje kanë bërë që të diskutohen shumë brenda dhe jashtë. Zinxhiri i nopminimit përçau dyshen po rata përsëri arritën ti sheshonin keqkuptimet. Mbrëmjen e sotme dyshja kanë treguar se çfarë fshihet pas […]

Pas dasmës, Bledi dhe Nita e fillojnë ditën mes puthjeve dhe përqafimeve

0
Një tjetër dasmë është realizuar në shtëpinë më të famshme. Mbrëmjen e djeshme Vëllai i Madh ka organizuar për banorët një dasmë kosovarë ku nusja ishte Nita dhe dhëndri Bledi. Dyshja u “shpallën burrë e grua” nga Luizi, të cilit iu caktua roli i nënpunësit të bashkisë. Çifti shkëmbyen dhe një puthje në buzë me […]

Era na prezanton me motrën tjetër dhe mbetëm pa fjalë

0
Era dhe Nora janë dy motrat e famshme të showbizit të cilat janë të njohura për publikun falë kontributit që kanë dhënë dhe po japin në muzikë. Por ato kanë edhe një motër tjetër e cila nuk është e famshme si këngëtarët, por është po aq e bukur sa ato. Era ka publikuar së fundmi […]