Home Tag "noizy makina"

Çfarë bleu Noizy me 210 mijë euro?

0
Çfarë mund të blejë mbreti i automjeteve, veçse makina? Arsenalit të makinave i është shtuar një tjetër luksoze e cila ka kushtuar 210 mijë euro. Dihet prej kohësh se Noizy i adhuron automjetet, plus pastaj që as milionat nuk i mungojnë. Përse të mos ia bëjë qejfin vetes kur është mundësia? Për më tepër të […]

Noizy: ‘Ram n’dashni me shikim të parë’

0
I preferuari i vajzave ka rënë në dashuri. Ka dalë më në fund dikush që t`ia rrëmbejë zemrën Noizyt dhe ajo është makina e tij. Ferrari duket se është e preferuara në gjithë eskortën që ai disponon. Të parkuara për të janë shumë makina, e të gjithë të markave të njohura e shumë të kushtueshme, […]

Noizy rreshton lodrat e preferuara

0
Noizy ka pasur mundësitë që çdo djalë do të dëshironte e shumë pak i kanë. Puna intensive ka bërë që të ketë krijuar një eskortë të fuqishme makinash të ndryshme. Përpara disa kohësh reperi fotografoi sirtarin në të cilën gjendej një pasuri e tërë, pasi çelësat e makinave ndodheshin pikërisht aty. Këtë herë ka vënë […]

Automjeti i ri i Noizyt – Një pasuri makinash

0
Noizy është i papërmbajtshëm jo vetëm në muzikë. Dihet prej kohësh se është i mirëpaguar dhe fitimet e tij janë shumë të larta, por ai surprizon çdo ditë e më shumë. Këtë herë ka qenë në një showroom të Mercedez Benz në Zvicër. Ka postuar video direkt nga atje, duke na prezantuar me makina superluksoze. […]

Sa ka kushtuar makina e re e Noizyt?

0
Noizy ka tashmë një tjetër makinë. Bëhet fjalë për një Rolls Royce në ngjyrën e zezë. Kjo makinë është nga ato që detajet janë të rëndësishme. Një të tillë e ka edhe Kim Kardashian. Asaj ia ka dhuruar bashkëshorti. Nuk është hera e parë që Noizy udhëton me makina të tilla. Vlera e kësaj të […]