Home Tag "nora dhe roberti"

A i dalloni dot? Ja si dukeshin Nora dhe Roberti para 10 vjetësh

0
Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë shumë vite bashkë dhe përfliten shpesh në media për jetën e tyre private. Së fundmi, ata janë bërë pjesë e sfidës së 10 viteve, duke treguar ndryshimet që kanë pësuar përgjatë kësaj dekade. Pak më parë, këngëtarja e njohur ka publikuar një foto të vjetër me Robertin, ku ai […]

Nora dhe Roberti marrin pasaportë shqiptare

0
Robert Berisha para pak kohësh ka ngjallur shumë reagime kur ka postuar një fotografi me pasaportë amerikane dhe ka shkruar: ‘Krenar të jem një amerikan’. E tani shihet se ai dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Nora Istrefi janë bërë shtetas edhe të një vendi tjetri. Ata kanë bërë të ditur në Instagram se kanë marrë pasaportat shqipëtare. Link: https://www.instagram.com/robertberishaofficial/ […]

Roberti dhe Nora nuk flenë më bashkë prej kohësh

0
Roberti dhe Nora nuk flenë më bashkë dhe kjo është totalisht e vërtetë, madje e rrëfyer nga vetë Roberti. Ai ka treguar në “Top Show Magazine” se ka shumë kohë që fle vetëm pasi gërhet dhe Nora nuk mundet të durojë zhurmën gjatë natës. Ai tregoi se më e keqja nuk është ankesa e Norës, […]

Zbulohet e vërteta e martesës së Norës dhe Robertit

0
Robert Berisha ka qenë dje i ftuar në programin “Rudina”. Ai ka rrëfyer ndër shumë të tjera të vërtetën e martesës me Norën. Ata ishin martuar ligjërisht përpara ceremonisë së dasmës. Kjo kishte ndodhur në një kohë kur Norës i duhej të bëhej nënshtetase amerikane, ashtu si Roberti, duke qenë se ai zotëron pasaportë amerikane. […]

Roberti ka blerë shtëpi të re, po Nora a do shkojë të jetojë aty?

0
Prej disa kohësh çifti Nora Robert është vënë në qendër të vëmendjes mediatike. Mediet kanë nisur prej kohësh aludimet për një ndarje të mundshme të çiftit, ose disa problemeve të marrëdhënie. Megjithatë shpesh Roberti e ka mohuar, kurse Nora ka qëndruar në heshtje. Në evente të ndryshme të kohëve të fundit, Nora ka qënë e […]