Home Tag "Ori"

Ori Nebijaj tërhiqet nga ekrani me disa fjalë emocionuese

0
Ori Nebijaj së shpejti pritet ti bashkohet kuvendit në vend të Grida Dumës. Moderatorja është tërhequr nga ekrani dhe sigurisht nuk kishin si të mungonin disa fjalë përmbyllëse nga ana e saj. ‘Është hera ime e parë në jetë që lë në mes një punë të nisur. Por jam e justifikuar pasi kam një qëllim […]

Ori Nebijaj reagon me një postim sqarues për ndjekësit

0
Ori Nebijaj ka reaguar pas lajmeve mbi lëvizjen e saj drejtë politikës. Ori ka kërkuar kohë për ti sistemuar gjërat dhe më pas për të dale në një përfundim të caktuar. Postimi i saj ka sqaruar më tej ndjekësit. ‘Komunikim i rëndësishëm. Kur unë u përfshiva në politikë pata kohën e duhur për t’u menduar […]

Ori Nebijaj dhe Arjan Konomi surprizojnë ndjekësit me një kërcim sensual

0
Ori Nebijaj është një nga moderatoret më pa komplekse që jemi mësuar të shikojmë në ekran. Në puntatën e sotme moderatorja ka dalë jashtë skaletës duke ftuar në një kërcim sensual Arjan Konomin. Ky i fundit është kapur në befasi nga ftesa por si përfundim kanë dhuruar super spektakël për ndjekësit. Me këtë rast dyshja […]

Ori Nebijaj zbulon për herë të parë rrogën

0
Ori Nebijan këtë sezon do ta shikojmë ndryshe në ekran. Për herë të parë ajo do të moderojë një emision dashurie. Në një intervistë të shkurtër për ndjekësit Ori ka zbuluar pagën e saj të parë. Sa ka qenë pagesa më e vogël që ke marrë? Rroga ime e parë ka qenë afërsisht 400 mijë […]

U tha që është në pritje të ëmbël, Ori Nebijaj thyen heshtjen

0
Ori Nebijaj pak më parë u përfol në mediat rozë për një shtatzëni të mundshme. Shkak për këto aludime ishin bërë disa foto ku moderatorja shfaqej me  bark më të fryrë se zakonisht. Gjatë emisionit të Wake-up ajo vendosi të fliste mbi këtë temë ku i hedhi poshtë të gjitha dyshimet e ngritura. ‘Më kishin […]