Home Tag "para"

Vajzat trazojnë ujrat me hyrjen e tyre, ja çfarë ndodhi në Për’Puthen

0
Vajzat e reja të Për’Puthen trazojnë ujrat me djemtë që në hyrjen e parë. Ada  është 28 vjeç nga Skrapari, e cila ka përfunduar Fakultetin e Mjekësisë dhe ushtron profesionin e infermieres. Djemtë mbetën pa fjalë nga aparenca e saj dhe nuk nguruan ta mbulojnë në komplimenta. Konkurrentja tjetër Mikela është 26 vjeç dhe dashuria […]

Të çmendur për para, këto shenja kanë vetëm një motiv në jetë

0
Akrepi Akrepët janë mjaft kërkues dhe këmbëngulës për gjërat për të cilat janë vërtet të apasionuar.  Sapo të angazhohen për diçka, ata do ta bëjnë atë pavarësisht gjithë kohës që mund të humbasin motivimin e tyre. Sidoqoftë, motivimi i tyre i vetëm është shpërblimi që ata me siguri do të marrin. Virgjëresha Ashtu si Akrepët, […]

Pyetjet që kurrë nuk duhet të harroni t’ia bëni vetes para gjumit

0
Shumica e kulturave moderne inkurajojnë vëzhgimin e mendimeve dhe ndjenjave tuaja. Studiuesit paraqesin një listë pyetjesh se si mund ta kontrolloni një gjë të tillë. Sipas tyre ne nuk kemi kohë për të vëzhguar se si po ndihemi pasi kemi mbaruar një detyrë. Kjo është e rëndësishme sepse na ndihmon të përpunojmë dhe festojmë punën […]

Sukses dhe para për këto shenja, horoskopi 3 maj 2021

0
  Dashi Njerëzit e shenjës së Dashit do të përballen me një ngarkesë të tepruar pune. Do të kaloni shumë kohë duke bërë punët e shtëpisë. Ju do të ndiheni të lidhur fort me prindërit tuaj. Shëndeti juaj do të mbetet normal. Do të ketë shanse për të bërë fitime të papritura monetare. Mbani larg […]

Anxhela e thotë copë, “U martova me të për paratë..”

0
Modelja shqiptare Anxhela Martini ka realizuar për herë të parë një video në tik tok dhe ka zgjedhur të luajë rolin e famshëm të Marylin Monroe në filmin “Meshkujt preferojnë biondet”. Në këtë video ajo shfaqet teksa imiton zërin e aktores së famshme në një bashkëbisedim me vjehrin. Gjatë bisedës së shkëputur i lartpërmendur aktorja […]