Home Tag "Paulina Procyk"

E mbajti të fshehur, sulmuesi i Milanit martohet në një ceremoni sekrete

0
Futbollisti polak i skuadrës së Milanit, Krzysztof Piątek dhe partnerja e tij Paulina Procyk i dhanë fund beqarisë në një ceremoni tërësisht private. Bëhet e ditur se ceremonia e martesës sekrete u zhvillua në kështjellën Joannitóë në Lagóë, provincë polake në Lubuskie. Po ashtu edhe lista e të ftuarve është mbajtur sekret, që mos të […]