Home Tag "pervjetori"

Pas kaq shumë kohësh një foto me Ledionin, ja sa ka ndryshuar moderatori

0
Moderatori Ledion Liço ka festuar ditëlindjen gjatë ditës së djeshme dhe bashkë me ditën e lindjes edhe përvjetorin e martesës me Sarën. Fillimisht ka qenë Lori ajo që ka uruar çiftin për përvjetorin e martesës me një foto  të përbashkët të tyre ku shkruante: “Urime për përvjetorin dy njerëzve të  mi të preferuar. Ju e […]

Romantik si Vedat Ademi – Feston përvjetorin e martesës

0
Nuk i duhet të jetë patjetër përvjetor jubilar. Për Vedat Ademin do të ishte gjithmonë festë dita e martesës. Nuk ka asnjë vit që ta harrojë atë e të mos i bëj një urim publik gruas së tij. Edhe në vitin e 9-të zgjodhi një foto të familjes dhe shkroi: “9th Wedding Anniversary”. Ndonjëherë nuk […]

Përvjetori i gjen të ndarë

0
Një baladë të bukur dashurie kanë sjellë Edita Gashi dhe Shemi Iliret. “Përvjetori” titullohet kënga më e re, sepse ajo ka bërë dy publikime të njëpasnjëshme. Baladat e ndarjeve janë gjithmonë prekëse, sidomos kur bëhet fjalë për përvjetorin. Në rastin e çiftit të kësaj historie mbeti i pafestuar, por jo i pakujtuar. Sa njerëz e […]