Home Tag "pikturon fytyren"

Ajka pikturon fytyrën e Besit, rezultati do t’ju bëjë të qeshni me lot

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai janë bërë prindër të një vajze dy vite më parë. Ajka është rritur tashmë dhe është bërë një bukuroshe e vërtetë që ka shumë qejf të pikturojë, por rrallë në fletë të bardhë. Vogëlushja ka fiksim të pikturojë muret, ose fytyrën e babit. Në një video të postuar në instagramin […]