Home Tag "plazh"

Dj Sardi drejt martesës.. me këtë foto vërtetoi çdo dyshim

0
Dj Sardi e ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së medias jetën private. Atë nuk ka postuar asnjë foto ku të shfaqet me partneren me përjashtim të disa ditëve më parë kur u shfaq nga plazhi, por edhe në këtë rast nuk e zbuloi identitetin e saj. Ndërkaq duket se gjërat për të janë bërë serioze. […]

Marina risjell verën, joshëse në buzë të detit

0
Moderatorja Marina Vjollca ashtu si shumë të tjerë i është rikthyer kujtimeve të vitit të kaluar deri sa të ketë mundësi për të krijuar kujtime të reja. Ajo është kthyer në verën e një vit më parë duke postuar një foto nga plazhi ndërsa e shoqëron me hashtagun “throë back”, apo kthim pas në kohë. […]

Tayna ngec në Miami dhe i tërbon të gjithë me fotot ne nxehta

0
Reperja Tayna vazhdon të jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku e kemi parë të qëndrojë së fundmi. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ka treguar se këto ditë të vështira e kanë gjetur në Miami ku mesa duket ka ngecur ashtu siç thotë edhe vetë ajo. Nuk e dimë nëse këngëtarja […]