Home Tag "plazh"

Ekspozon format me bikini, Rina djeg rrjetin me foto të nxehta

0
Këngëtarja Rina Balaj është duke shijuar ende pushimet së bashku me partnerin e saj reperin Sin Boy. Atë e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk i kursen fotot me bikini ku ekspozon format e saj. Në disa foto të postuara së fundmi, Rina shfaqet me një palë bikini me lule e ngjyra të […]

Me të pasmet jashtë, Melida tërbon fansat me foto përveluese

0
Melinda Ademi di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes jo vetëm me muzikën që prodhon, por edhe me fizikun e saj perfekt. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim herë pas here të postojë foto dhe video ku shfaqet mjaft sensuale. Ajo ka postuar së fundmi disa foto ku […]

Ekspozon të pasmet buzë pishinës, Fjolla djeg rrjetin me foto të nxehta

0
Këngëtarja Fjolla Morina ka publikuar së fundmi një tjetër këngë e cila rezultoi një sukses i vërtetë. Kënga “kape”, në vetëm pak kohë nga publikimi arriti të kapë mbi një milion klikime duke u shndërruar shumë shpejt në një hit veror. Pas këtij suksesi këngëtarja ka vendosur që të pushojë në jug të vendit ku […]

Super joshëse me bikini, Ronela ka disa fjalë për veten

0
Këngëtarja Ronela Hajati është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes që pasi u zbulua se i kishte dhënë fund marrëdhënies me Young Zerkën. Ata të dy nuk e sqaruan asnjëherë motivin që i çoi drejt ndarjes, dhe përveç deklaratës së Ronelës se është single dhe shumë e kënaqur nuk është përfolur më për ata […]

Ekspozon të pasmet me një libër në dorë, ndjekësit kritikojnë këngëtaren

0
Këngëtarja  Anna Kabashi arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen e fansave. Ajo është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto ku shfaqet mjaft provokuese. Së fundmi Anna ndodhet në plazh teksa pozon shtrirë në rërë duke ekspozuar të pasmet. Ajo shfaqet tejet joshëse ndërsa përpara ka një libër të cilin ka […]

Ekspozon të pasmet nga plazhi, Eva djeg rrjetin me foto të nxehta

0
Moderatorja Eva Murati vijon të shijojë pushimet në bregdet ndërsa nuk ka harruar të postojë vazhdimisht foto me bikini. Ajo shfaqet tejet joshëse teksa ekspozon format e saj perfekte ndërsa njofton se do të postojë foto nga plazhi deri në 22 shtator. Mesa duket Eva ka vendosur që ti “torturojë” të gjithë duke qenë se […]

Provokuese nga plazhi, modelja shqiptare djeg rrjetin me foto të nxehta

0
Aktorja dhe modelja e njohur Vildan Zeneli prej vitesh jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë shfaqet joshëse teksa ekspozon format e saj perfekte. Modelja ka ditur gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen dhe kjo falë formave të saj perfekte si dhe fotove […]