Home Tag "poni"

Me bishtaleca dhe gjithë stil, ja si dukej Poni në adoleshencë

0
Këngëtarja Poni i është rikthyer kohës së adoleshëncës me një foto të shumë viteve më parë. Ajo ka postuar në instagram një foto ku shfaqet me bishtaleca, me një fustan me trëndafila dhe e nxirë nga plazhi. Krahas fotos këngëtarja shkruan se ishte koha kur frymëzohej nga vajzat e fashme të grupit “Spice girls” Ajo […]

Guxon Poni, bëhet bionde dhe na huton komplet me pamjen e re

0
Poni një prej këngëtareve më të dashura për publikun ka vendosur të ndryshojë look duke hequr dorë nga flokët e zeza. Të gjithë e mbajmë mend këngëtaren me të njëjtën pamje që kur filloi të dilte për herë të parë në publik. Ajo nuk ka guxuar asnjëherë të ndryshojë pamje dhe gjithnjë e kemi parë […]

Poni ndryshon krejtësisht pamje, nuk do ta njihni

0
Poni është bërë pjesë e tregut të muzikës shumë herët, dhe megjithatë ende vijon që të sjellë këngë shumë të pëlqyera për publikun. Megjithatë Poni njihet edhe për ndryshimet në pamje, pasi shpesh herë e kemi parë të eksperimentojë me stilin e saj. Së fundmi këngëtarja ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve. Në një […]

Si rrallë herë, Poni sapo na zbuloi zërin e djalit të saj duke kënduar

0
Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Poni, është një nga figurat me të dashura për publikun shqiptar. Këngëtarja prej vitesh tashmë është nëna e një djali që quhet Frenk. Poni gjithashtu është shumë aktive në rrjetin social Instagram dhe ditën e somte ajo me anë të një video ka uruar të gjithë ndjekësit e saj për […]

Poni në Puerto Rico, mimetizohet me vajzat latine

0
Këngëtarja vlonjate Poni, është një nga personazhet më të njohur nga publiku Një veçori e saj është se eksperimenton vazhdimisht me pamjen e saj dhe duke qenë shumë aktive në profilin e saj në Instagram ndan me ndjekësit rezultatet e këtyre ndryshimeve. Së fundmi, ajo është nisur për disa ditë pushimi bashkë me familjen e saj në plazhet magjepsëse […]

Ja çfarë thotë Poni për djalin e saj!

0
Një ndër këngëtaret e dashura Poni, kishte disa kohë që ishte shkëputur disi nga ekrani. Në fakt ka pasur një arsye madhore. Ajo është shkëputur nga intervistat, por jo nga muzika, sepse është fokusuar në rritjen e djalit të saj Frenkit. Sot Frenki është 4 vjeç e gjysmë, e tashmë ka nisur nga ato kundështimet […]