Home Tag "pozon me barkun e rrumbullakosur"

Për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur, ja si duket Olta

0
Aktorja Olta Gixhari njoftoi disa ditë më parë se është shtatëzanë dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo e konfirmoi lajmin me një foto të përbashkët me partnerin në plazh ku shfaqeshin të përqafuar. Aktorja njoftoi gjithashtu se shumë shpejt do të tregonte edhe një foto të saj me barkun […]