Home Tag "puna"

Si të evitoni stresin që merrni nga puna

0
Filloni kujdesin në shtëpi. Sigurohuni që të flini gjumë mjaftueshëm. Hulumtimet sugjerojnë se është mirë të shmangni ekranet leximin e materialeve që ndikojnë emocionalisht apo ushtrime fizike para shtratit, por të gjithë janë të ndryshëm dhe nëse keni nevojë për televizor që të bini në gjumë, kjo është mirë për sa kohë që nuk ju […]

Horoskopi ditor – 20 Korrik 2021

0
Dashi Në dashuri, Hëna është në një aspekt të favorshëm dhe ka bashkëpunim më të madh në çifte dhe gjithashtu në miqësi. Ju duhet të rifitoni qetësinë shpirtërore, por nuk është gjithmonë e lehtë. Takime të rëndësishme në fushën profesionale. Me Marsin që duket shkëlqyeshëm do të keni më shumë aftësi vendimmarrëse, edhe nëse ndonjëherë […]

Pozitivitet dhe surpriza për këto shenja, horoskopi 11 qershor 2021

0
Dashi Situata e dashurisë është mjaft e çuditshme. Kjo fundjavë, në fakt, do të sjellë disa keqkuptime, disa çifte duhet të kapërcejnë tensionet. Saturni është shoku juaj, prandaj mund të planifikoni diçka të mirë në vendin e punës, dhe krahasuar me vitin e kaluar, gjërat janë pak më mirë. Në shëndet, është një ditë e […]

Nga puna tek dashuria, horoskopi 1 qershor 2021

0
Dashi Është një ditë plot energji, jeni të ngarkuar dhe të etur për të kapërcyer shumë vështirësi, por është e nevojshme të jeni të kujdesshëm sepse shpesh për shkak të nxitimit mund të bëni edhe gabime. Yjet favorizojnë dashurinë. Demi Ruani qetësinë, herë pas here jepni më të keqen nga vetja dhe bëheni shumë nervozë. […]

Parashikimi i yjeve për sot, 8.5.2021

0
Dashi Nëse jeni single këtë fundjavë do të keni shumë mundësi falë hënës dhe venusit në pozicion të favorshëm. Çiftet e qëndrueshme duhet të përpiqen të qëndrojnë më shumë bashkë. Në punë largoni mendimet negative. Demi Në këtë ditë mundohuni të qëndroni larg tensioneve. Disa probleme familjare duhet ti zgjidhni me qetësi. Në punë do […]

Dashuria, puna, shëndeti, ja çfarë parashikojnë yjet për sot

0
Dashi Në dashuri duhet të përpiqeni të hiqni paragjykimet, ndërsa sa i takon punës jeni në një fazë rekuperimi. Periudha negative që ju ka shoqëruar gjatë 2020 tashmë ka përfunduar. Demi Dielli në shenjë do të bëjë që çiftet të jenë mjaft kreativ. Urani do t’ju mbështesë në zgjedhjet e vështira. Sa i takon punës […]