Home Tag "pushimet"

“Pamje nga zyra…”, Ermali paska ambjent për t’u patur zili

0
Ermal Mamaqi ka nisur së fundmi pushimet së bashku me Amin dhe fëmijët. Ata kanë postuar së fundmi disa foto në jug të vendit duke treguar natyrën e bukur të bregdetit shqiptar. Madje Ermali ka shfrytëzuar pushimet për të bërë humor, ndërsa shfaqet I shtrirë në një shtrat të improvizuar me çarçafë në një anije […]

Alesia nis pushimet, moderatorja djeg rrjetin me fotot me bikini

0
Moderatorja Alesia Bami ka nisur së fundmi pushimet dhe e ka mbushur instagramin me foto provokuese me bikini. Alesia është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim shpesh të postojë foto dhe video ku shfaqet gjithmonë në formë perfekte. Këtë herë ajo ka postuar disa foto ku pozon majë një jahti tejet sensuale, ndërsa […]

Zaimina nis pushimet dhe fotot me bikini janë thjesht përvëluese

0
Zaimina Vasjari ka nisur pushimet dhe ka vendosur që ta djegë rrjetin dhe video e foto ku pozon me bikini në ngjyrë rozë. Këngëtarja është në super formë dhe me disa foto në një jaht shkruan: “Më në fund pushime”. Ajo ka postuar gjithashtu edhe disa video para pasqyrës ku pozon me bikini, ndërsa pranë […]

Romeo Veshaj flet per martesën, ja ku do ti kalojë pushimet me Jonidën

0
Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi tashmë kanë zyrtarizuar publikisht lidhjen e tyre të përfolur gjatë në media. Këngëtarja e njohur e ftuar së fundmi në puntatën e parë të emisionit më të ri “Treshat”, emision që drejtohet nga binjakët Veshaj dhe Bora Zemani, puthi publikisht Romeon. Të ftuar tek “Për […]

Kujdes, këto foto mund t’ju bëjnë të ndiheni keq!

0
A mund të ketë mëngjes të shëmtuar në plazh? Ai është gjithmonë “mirëmëngjes”. Disa nga personazhet e njohur që janë në plazh, por edhe që janë zgjuar herët, na e bënë përshëndetjen e mëngjesit. Kuptohet që shpejt janë zgjuar ata që kanë fëmijë të vegjël të cilët mezi presin të shkojnë pranë detit, apo pishinës. […]

Puthje të ëmbla dashurie për Ingrit Gjonin

0
Ingrit Gjoni ka nisur pushimet me të shtrenjtin e saj Paridin. A mund të ketë puthje më të ëmbël se ajo midis nënës dhe djalit? Dihet se fëmijët e adhurojnë plazhin dhe si për ta falënderuar të ëmën që e ka çuar atje, vogëlushi i ka dhuruar një puthje. Për Ingritin kjo duhet të jetë […]

Vis Pupa e bashkëshortja, me një bebe dhe sa shumë i shkon!

0
Elvis Pupa dhe Belina, bashkëshortja e aktorit kanë nisur pushimet ndryshe këtë vit. Me ta është një pjesëtar i ri dhe i vogël. Bëhet fjalë për nipin e Visit, djalin e vëllait që tani ka lindur. Belina ka ndarë një foto me nipin e burrit, duke e quajtur me të drejtë të ftuarin më të […]