Home Tag "pushohet nga puna"

Top Channel pushon nga puna moderatorin Kelvi Kadilli, zbulohet arsyeja

0
Ditën e djeshme, mediat rozë bën të ditur se moderatori Kelvi Kadilli është pushuar nga emisioni “Pop Culture”, dhe njëkohësisht edhe nga televizioni Top Channel. Përpos mosmarrveshjeve të herëpashershme lidhur me respektimin e kushteve të kontratës, burime për Lapsi.al bëjnë me dije se ritransmetimi për të dytën herë i intervistës së Jonida Maliqit në Pop Culture, […]

Ofendoi beben mbretërore, pushohet nga puna moderatori

0
Më datën 6 Maj, Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princ Harry, u bënë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Prezantimi për herë të parë i bebes mbretërore, pati vëmendjen e gjithë botës, dhe ky moment nxiti reagime të shumta në rrjetet sociale të cilët uruan çiftin për […]