Home Tag "Rasheli"

E papritur nga Rasheli, na prezanton me bebin e saj

0
Rashel Kolaneci është një nga fenomenet mediatike që bën gjithnjë të flitet shumë për të. Bukuroshja është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan aty momente të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një foto dhe zbulon se sa e dashur është me kafshët. Rashel shfaqet duke mbajtur […]

Rasheli sfidon me të pasmet: “Jap arsye të më urreni”

0
Rashel Kolaneci është një bukuroshe së cilës vështirë se mund t’ia ndashë sytë. Këtë fakt ajo e ka shfrytëzuar për të ngritur një karrierë televizive. Që nga dalja e saj si velinë përkrah Ermal Mamaqit, ajo mori vëmendjen maksimale të të gjithëve. Angazhimi aktual i saj është në “Dance with me” në TvKlan, ku ajo po […]

“Akoma me photoshop ti?” Rasheli i kthen përgjigjen epike komentueses

0
Një nga personazhet më të përfolur të showbiz-it shqiptar, Rashel Kolaneci, së fundmi është konkurrente në “Dance with me”. Modelja ka publikuar vetëm pak më parë një foto nga performanca e natës së hënë, ku ka ekspozuar të pasmet e saj bombastike. Por një komentuese i ka thënë Rashelit se duhet të paktën t’i tregojë […]

Rasheli i paraprin verës së nxehtë. Pozon seksi në bregdet

0
Rashel Kolaneci është një ndër vajzat shqiptare që nuk lënë rast pa bërë të flitet për to. Të njëjtën gjë ka bërë edhe kësaj here. Me një palë bikini ngjyrë pink, ish-velina e emisionit të Ermal Mamaqit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj, ndërsa në duar mbante edhe dy guaska. Edhe pse […]