Home Tag "reagon"

Pas lajmit të shoqërimit në polici, reagon zonja Eni

0
Gjatë ditës së djeshme bëri mjaft bujë në media lajmi se juristja Eni Çobani është shoqëruar në Komisariatin e Gjirokastrës, teksa ishte në një seancë gjyqësore në këtë qytetet. Motivi ka qenë një debat i fortë verbal, mes Eni Çobanit, e cila mbronte si avokate Merushe Mengrin dhe ish-nuses së djalit të saj, Rudina Islamaj. Zonja […]

Pas lajmeve për shtatzaninë e Marinës, reagon Eli Fara

0
Pasi në rrjetet sociale bëri bujë të madhe lajmi shtatzanisë së saj, Marina Fara prej është munduar me sa të mundet ta mbaj larg mediave jetën personale. Dy muaj më parë Marina vendosi të qëndrojë larg rrjeteve sociale duke mbyllur kështu edhe llogarinë e saj në Instagram. Por së fundmi Marina është rikthyer fuqishëm duke hapur një […]

Pas tradhtisë së të dashurit, reagon Dua Lipa

0
Pas raportimit se i dashuri Dua Lipa-s, Isaac Crew ishte në një klub nate duke kërcyer në mënyrë shumë intime me një femër tjetër me të cilën kishte shkëmbyer puthje vjen reagimi i këngëtares. Këtë ajo e ka bërë përmes një postimi në “Twitter”. Dua shprehet se do të vazhdojë më tutje, dhe nuk frikësohet […]

Robert Berisha tha se nuk donte ta shihte me sy. Reagon Tuna…

0
Prej shumë vitesh në media është diksutuar që Tuna dhe Nora Istrefi nuk kishin ndonjë marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën. Por kurrë nuk e pranuan publikisht këtë. Po ashtu nuk e dinim që edhe vetë Roberti paska një marrëdhënie të acaruar me kunatën. Këtë fakt e ka zbuluar ditën e djeshme teksa ishte i ftuar […]