Home Tag "reperi"

Pas ndarjes nga i shoqi, aktorja kapet “mat” me reperin e njohur

0
Aktorja e njohur Megan Fox dhe bashkëshorti i saj Brian Austin Green duket se i kanë dhënë fund martesës. Lajmi ka disa javë që po qarkullon në mediat rozë të cilat kanë rrëfyer se çifti kanë vendosur ti japin fund marrëdhënies së tyre disa vjeçare. Por aktorja duket se nuk ka humbur kohë ndërsa është […]

“A e kuptuat që rap s’ka kuptim pa ne?!” Kë po ‘thumbon’ Noizy

0
Reperi i njohur Noizy, nuk ka të ndalur me projektet e reja muzikore, të cilat kthehen menjëherë në hite. Pas suksesit të këngës së tij të fundit me titull “Neë Benz”, në bashkëpunim me Snik, reperi ka paralajmëruar këngë të reja. Në një postim ne Instagram, reperi ka publikuar disa imazhe ku ka paralajmëruar këngën […]

Vajza e Mozzik hedh hapat e para, reperi ndan imazhin e ëmbël

0
Reperi Mozzik dhe reperja Loredana u bënë prindër për herë të parë pak muaj më parë. Çifti i famshëm i shoëbizzit shqiptarë vendosi që ta pagëzojë vogëlushen me emrin e bukur Hana. Vazhdmisht dyshja ka treguar se janë shumë të kujdesshëm ndaj vajzës dhe nuk kanë nguruar që të publikojnë në rrjetet sociale foto të […]

Del fotoja para se të behej e famshme, ja si dukej Arbenita Ismajli

0
Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që […]

Reperi i bën dhuratë vetes?! Gjiko zbulon pamjet nga jahti luksoz

0
Reperi i njohur Gjiko është shpesh herë në qendër te mediave rozë për shkak të jetës së tij, por edhe angazhimeve në projekte muzikore. Gjiko gjithashtu është shumë aktiv në Instagram ku ndiqet nga shumë fansa. Në një postim të fundit në Instastory reperi ka treguar se i ka bërë një dhuratë të shtrenjtë vetes. […]

Plot ngjyra dhe energji, Onat publikon këngën “Milionerk”

0
Pas një periudhe të shkurtër pa projekte muzikore, rikthehet fuqishëm reperi i grupit Babastars, Onat. “Milionerk” titullohet kënga më e re e Onat dhe pritet që të ndezë atmosferën nëpër clube. Kënga vjen edhe me një videoklip shumë intersant dhe plot ngjyra, ku Onat shfaqet duke intepretuar në krah të një vajze modele. Teksti i […]