Home Tag "REzarta"

Ermali feston ditëlindjen, Rezarta Shkurta e uron me videon joshëse

0
Ermal Hoxha sot feston ditëlindjen dhe vëmendjen e atmosferës festive e ka marrë urimi i partnerës së tij. Rezarta Shkurta nëpërmjet një postimi në rrjete sociale shkruan: ‘Gëzuar ditëlindjen dashuri! Zoti më ka dashur shumë që të solli në jetën time. Të dua në çmenduri, përgjithmonë’. Ajo shfaqet së bashku me Ermalin në një kërcim […]

Sharm dhe ngjyra, Rezarta Shkurta ndan me ndjekësit pozat joshëse

0
Rezarta Shkurta dhe pse prej kohësh është tërhequr nga fusha e muzikës mbetet një nga figurat më të dashura të estradës sonë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku po të bëjmë një xhiro në to, shikojmë foto të rafinuara  dhe të kuruara me mjaft stil dhe detaje nga jeta e saj. Së fundmi […]

Kur dikush i komplimenton Ermalin, nuk do ta besoni si reagon Rezarta

0
Rezarta Shkurta ka vendosur që ti lejojë ndjekësit e saj në instagram që ti bëjnë pyetje. Shumë prej pyetjeve kanë pasur lidhje me bashkëshortin e saj Ermal Hoxhën dhe raportin që ata kanë me njëri tjetrin. Dikush e ka pyetur Rezartën se çfarë i pëlqen dhe çfarë jo tek Ermali dhe ajo është përgjigjur: “Edukata […]

Plot dashuri nga Dubai, Rezarta dhe Ermali festojnë 16 vite së bashku

0
Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha ndodhen aktualisht në Dubai ku po kalojnë disa ditë pushime. Mbrëmja e djeshme ka qenë speciale për çiftin pasi përkonte me 16 vjetorin e njohjes dhe Rezarta i ka dedikuar Ermalit një mesazh special  krahas videos ku shihen shumë të dashuruar duke shkëmbyer puthje në një darkë […]